fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podnikateľ Norbert Bödör je obžalovaný z podplácania v ďalšej známej kauze

Predmetom obžaloby je podľa Úradu špeciálnej prokuratúry podozrenie z poskytnutia úplatku vo výške 50-tisíc eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.2.2023 (SITA.sk) – Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal na Špecializovaný trestný súd v Pezinku obžalobu na obvineného Norberta Bödöra pre prečin podplácania. Prokuratúra o tom informovala na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Predmetom obžaloby je podozrenie z poskytnutia úplatku vo výške 50 000 eur, ktorý mal súvisieť s pomocou v konkrétnej trestnej veci v prospech inej osoby,” uviedol ÚŠP.

V tomto prípade má ísť o kauzu známu ako Valčeky. Tá sa týkala úplatku pre bývalého vyšetrovateľa Národnej kriminálnej agentúry Mariána Kučerku. Menovaný sa totiž zaoberal kauzou odpočtov DPH, v ktorej figuroval ako podozrivý Štefan Žiga, príbuzný bývalého ministra Petra Žigu. Peniaze pre vyšetrovateľa mal sprostredkovať práve Norbert Bödör.

Viac k témam: kauza Valčeky, Neoprávnené odpočty DPH, Obžaloba, Podplácanie, Súdy
Zdroj: SITA.sk – Podnikateľ Norbert Bödör je obžalovaný z podplácania v ďalšej známej kauze © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií