Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podpaľač, ktorý vyčíňal v Šali je už v rukách policajtov, spôsobil škody vo výške viac ako 1500 eur

Zatiaľ mu pripisujú tri prípady podpálených vozidiel.

24.10.2023 (SITA.sk) – Podpaľač, ktorý vyčíňal v Královej nad Váhom v okrese Šaľa, je už v rukách policajtov.

Zatiaľ mu pripisujú tri prípady podpálených vozidiel. Policajný vyšetrovateľ zo Šale vzniesol mužovi obvinenie vo veci pokračovacieho zločinu poškodzovania cudzej veci a podal podnet na jeho vzatie do väzby. Sudca návrh akceptoval, muž bol eskortovaný do výkonu väzby.

„Výbornou operatívnou činnosťou šalianskych policajtov boli zistené viaceré indície, ktoré kriminalistov priviedli k podozrivému 34-ročnému mužovi. Až vykonaná domová prehliadka dala poslednú bodku za ich vynaloženým úsilím, našli pri nej rukavice, čiapku a batoh, ktoré podozrivý používal pri čine,“ informovala na sociálnej sieti nitrianska krajská polícia.

Prvý prípad sa stal ešte v júli, krátko po polnoci podozrivá osoba pred rodinným domom poškodila motorového vozidlo Renault Kangoo, a to tak, že ho zapálila neznámou látkou. Majiteľovi vozidla vznikla škoda v hodnote 1500 eur. V septembri zasa okolo pol jednej v noci neznámy páchateľ zapálil vozidlo Audi A3, čím vznikla poškodenému škoda takisto vo výške 1500 eur.

K tretiemu prípadu došlo v októbri, takisto v noci neznámy páchateľ zapálil vozidlo Opel Astra, ktoré následne zhorelo. Vodičke bola spôsobená škoda vo výške približne 2000 eur.

Viac k témam: nitrianska polícia, Obvinenie, Podpaľač, poškodenie, Zadržanie
Zdroj: SITA.sk – Podpaľač, ktorý vyčíňal v Šali je už v rukách policajtov, spôsobil škody vo výške viac ako 1500 eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií