fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na dovolenku vládnym špeciálom? Na Facebooku sa objavila podvodná súťaž, ktorej naletelo mnoho Slovákov

Máte tip? napíšte nám mailom

Podvodná súťaž o (vý)letnú dovolenku vládnym špeciálom sa objavila na neoficiálnej stránke Policajného zboru.

Na neoficiálnej facebookovej stránke s názvom Policajný zbor SR sa objavila súťaž, ktorá výhercovi sľubovala spiatočný let vládnym špeciálom do destinácie podľa vlastného výberu. Stačilo dať lajk, zdieľať príspevok a v komentári označiť niekoho, s kým by ste si chceli užiť dovolenku. Podvodná súťaž oslovila stovky Slovákov, ktorí sa do nej zapojili.

Zdroj: Policajný zbor SR

Oficiálna facebooková stránka nášho policajného zboru, s názvom Polícia Slovenskej republiky, však pred podobnými podvodnými súťažami varuje a zároveň upozorňuje, že označenia “Polícia” a “Policajný zbor” môže používať skutočne iba Policajný zbor.

“Okrem Policajného zboru používať označenia “Policajný zbor” a “Polícia” zákon o Policajnom zbore v názve domény web stránky vo všetkých tvaroch, vrátane zmien v diakritike alebo malými začiatočnými písmenami vyslovene zakazuje. Poručenie tohto zákazu zákon o priestupkoch považuje za priestupok,” informoval Michal Slivka, hovorca Prezídia Policajného zboru, ktorý zároveň dodal, že polícia už komunikuje s Facebookom a navrhuje zrušenie neoficiálnej stránky, ktorá s nezmyselnou súťažou prišla.

MOMENTÁLNE JE UŽ TENTO PRÍSPEVOK ZMAZANÝ ROVNAKO AKO AJ CELÁ FACEBOOKOVÁ STRÁNKA.

Prečítajte si tiež:
Starenka je hviezdou internetu kvôli tomu, ako si užíva svoj život. Máš sa od nej čo učiť!

 

 

 

Zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/607615/vylet-vladnou-letkou-kamkolvek-siri-sa-podvodna-sutaz/

Foto: https://www.facebook.com/Policajn%C3%BD-zbor-SR-445057992240710/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií