fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mama otvorila pohľadnicu a vybuchla od smiechu. Zistite, aký bol dôvod…

Máte tip? napíšte nám mailom

Pamätáte si na detské časy, keď ste nemali peniaze na darčeky, a tak ste svojim rodičom dávali dary v podobe kreslených obrázkov? Rodičia vás na oplátku pochválili, že akí ste zlatí, že ste nakreslili niečo také pekné. Avšak, tento obrázok je iný level.

Shelley Barandie, z mesta Arbroath v Škótsku, sa podelila na Facebooku o darček, ktorý dostala od svojho milovaného synčeka. Pôvodným plánom tohto obrázku malo byť čokoládové vajíčko. Avšak, to, čo z toho nakoniec vyšlo, pobavilo nielen mamičku, ale aj ľudí na sociálnej sieti.

oOQp9awYQFn5nPCh1RYVbw-Poh-adnica-prekvapila-mami-ku

Možno v tom niektorí vidia naozaj vajíčko. No podobá sa to aj na niečo iné… a to na ženské prirodzenie. Chlapček si vôbec neuvedomil, čo svojím kreslením spôsobí. Mamičku tento darček aj tak veľmi potešil. Akoby predsa nie, keď je to od jej drahého syna.

Foto: facebook.com/Shelley Brandie

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií