Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pohoda je beznádejne vypredaná! Organizátori varujú pred falošnými lístkami

Skvelý predpredaj 22. Pohody prekonal aj jubilejný 20. ročník, keď sa posledné lístky na festival predali dva dni pred samotným začiatkom.

Pokračovanie pod reklamou

Dnes ráno sa predali aj posledné ubytovacie kapacity. V predaji tak ostávajú už len posledné miesta na špeciálny festivalový vlak a parkovacie miesta v sektore P3.

Pre limitovanú kapacitu festivalu nebude možné zakúpiť si permanentky na bránach.

Organizátori ďakujú obrovský záujem a tešia sa na vás už o dva dni na festivale Pohoda 2018.

Pokračovanie pod reklamou

Zároveň pripomínajú, aby ste si nekupovali lístky na Pohodu od secondary ticketingových spoločností, nakoľko žiadna z nich nie je ich partnerom (napr. Viagogo), ani od ľudí, ktorým nemôžete na sto percent dôverovať. Často predávajú falošné či kradnuté lístky, ktoré sú zablokované a nedostanete sa s nimi na festival. Lístky sú proti falšovaniu chránené viacerými, voľným okom neviditeľnými, ochrannými prvkami. Čiarové kódy lístkov budú na vstupe kontrolované čítačkami. Na jeden čiarový kód sa dostane do areálu len jeden človek. Falošné lístky nebudú akceptované, pričom za vzniknutú škodu je zodpovedný návštevník. Vidina malej úspory sa tak môže zmeniť na veľkú stratu a sklamanie, pričom na bránach nebudú predávať žiadne lístky.

Informujú o tom v diskusii na facebookovej stránke udalosti.

Foto: https://t4.aimg.sk/magaziny/kBKDk7pwTNWZiZCZxS_KXw.1280.jpg?t=LzB4MTMyOjEyODB4ODUxLzgwMHg0NTAvc21hcnQ%3D&h=HTyjHIRUhhVjrVPXjoiCJg&e=2145916800&v=4

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií