fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Cesta na Pohodu vyriešená: Auto nechajte doma, v ponuke sú špeciálne vlaky

Máte tip? napíšte nám mailom

Všetkými milovaná, nikým nenávidená. Kto ju raz zažil, nevie si bez nej predstaviť leto. Koho jeho „poprvé“ ešte len čaká, podvedome sa už nevie dočkať. POHODA 2018 sa nezadržateľne blíži.

Ak rozmýšľate, ako sa tam dostať, organizátori prišli s výnimočným riešením: vybavili špeciálne vlaky.

Festival v spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko (ZSSK) vypraví špeciálny festivalový rýchlik z Košíc a z Bratislavy. Kapacita každého vlaku je 350 miest na sedenie. Súčasťou vlaku z východu bude aj párty vozeň s DJ-om. Dobré, nie? Lístky sú v predaji v Pohoda shope, v sieti Ticketportal a na predajných miestach ZSSK.

Pohoda
Autom? Bicyklom? …čo tak vlakom? Zdroj: facebook.com/Ctibor Bachratý

Mimoriadny vlak má odchod z Košíc vo štvrtok 5. júla o 09.00 h, z Bratislavy o 13.40 h. Z Trenčína potom odchádza do Košíc v nedeľu 8. júla o 12.52 h, do Bratislavy o 10.55 h. Na lístku sa nachádza informácia s označením vozňa. ZSSK garantuje každému cestujúcemu miesto na sedenie.

Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať. V prípade nejasností sa môžu cestujúci obrátiť priamo na nich. V čase príchodu a odchodu špeciálnych vlakov bude posilnená kyvadlová doprava zo stanice na letisko. Zmenšená verzia festivalového vláčika bude premávať aj medzi jednotlivými stanovišťami na trenčianskom letisku.

Prečítajte si tiež:
Vzácna kniha od Shakespeara pôjde na dražbu za viac ako 3 milióny
Pohoda
Zdroj: facebook.com/Lucia Kotrhová

22. ročník jedinečného festivalu sa bude konať od 5. do 7. júla na letisku v Trenčíne. Pohoda je umelecký festival na ktorom sa alternatíva, indie, elektronika, world music a punk stretávajú s klasikou; spolu s literatúrou, tancom, vizuálnym umením, filmom a divadlom.

Zdroj: Teraz.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií