fbpx
Na lekárskej pohotovosti v Košiciach zasahovali policajti! Lekárka ordinovala pod vplyvom alkoholu

Na lekárskej pohotovosti v Košiciach zasahovali policajti! Lekárka ordinovala pod vplyvom alkoholu

Lekárka, ktorá ordinovala pod vplyvom alkoholu, skončila v cele policajného zaistenia.

V pondelok vo večerných hodinách obdržali košickí policajti na linke 158 hlásenie o podozrení, že lekárka ordinuje na miestnej pohotovosti pod vplyvom alkoholu. Muži zákona šli toto hlásenie preveriť a ordinujúcu podrobili dychovej skúške. Tá mala pozitívny výsledok.

Službukonajúca lekárka mala v krvi 2,4 promile alkoholu. Policajti ženu ihneď zadržali a previezli na policajné oddelenie. Polícia začala v tomto prípade trestné stíhanie za trestný čin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Momentálne vykonáva procesné úkony a zabezpečuje dôkazy potrebné na vznesenie obvinenia voči zadržanej. O prípade informovala košická policajná hovorkyňa, Jana Mésarová.

 

 

 

Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/domace/1926594_lekarka-na-pohotovosti-v-kosiciach-nafukala-viac-ako-dve-promile-odviezli-ju-policajti

Foto: https://sk.wikipedia.org/wiki/S%C3%BAbor:Seat_Leon_Cupra_(Slovak_police).jpg

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Celé Slovensko bude možné odpojiť od internetu jediným kliknutím! Prečo?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.