fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pôjde otec Britney Spears za mreže? Obvinený je z násilia na vnúčatách!

Máte tip? napíšte nám mailom

Podľa časopisu People a The Blast, Kevin Federline, bývalý priateľ Britney Spearsovej zakázal Jamie Spearsovi vidieť jeho vnúčatá. Dôvod je viac, ako šokujúci!

Britney Spears sa lepí smola na päty. Po absolvovaní psychiatrického liečenia sa zdalo, že je v živote speváčky všetky v poriadku. No podľa najnovších informácií to tak nie je. 37-ročná speváčka sa opäť dostáva do povedomia vďaka rodinnému konfliktu, kde je hlavným problémom jej otec. Podľa časopisu People jej bývalý manžel a otec dvoch detí (Sean, 13 a Jayden, 12), Kevin Federline, zakázal Jamie Spearsovi vidieť jeho vnúčatá. Dôvod? Je agresívny, násilný a ubližuje im.

https://www.instagram.com/p/B0xVn0VAXBZ/?utm_source=ig_web_copy_link

Sťažnosť proti starému otcovi

Problémy sa začali len pred pár dňami. Podľa časopisu The Blast vypukla medzi najstarším synom Britney Spears a jeho dedkom silná hádka. Sean (13) sa zľakol reakcie starého otca a v strachu sa skryl do jednej z izieb. Keď ho po chvíľke Jamie Spears našiel, „silne s ním triasol“ pred mladým Jaydenom. Po tejto hádke sa Britney Spears rozhodla vziať svojich chlapcov na bezpečnejšie miesto a následne požiadala o pomoc svojho ex-manžela. Ten sa rozhodol podať sťažnosť na polícii proti svojmu bývalému svokrovi.

Prečítajte si tiež:
Toto sú najlepšie videohry všetkých čias!
Zdroj: Instagram @iceicebritney_

Urobila, čo urobiť mala

Podľa právnika Kevina Federline, Marka Vincenta Kaplana, Britney Spearsová urobila správne. Tiež dodáva, že otec Seana a Jaydena „chcel, aby ich deti mali vždy ucelený vzťah s ich matkou.“

Pôvodne mali Kevin a Britney svojich chlapcov v striedavej starostlivosti. Po čase ich však súdom získal do výhradnej starostlivosti práve ich otec. Obaja rodičia v súčasnosti dúfajú, že ​​nová hádka neohrozí už teraz krehký vzťah medzi Britney Spears a jej deťmi.

View this post on Instagram

Family time ☀️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Život Britney Spears

Britney Spears odštartovala svoju kariéru ako veľmi mladá. Preslávila sa niekoľkými piesňami, ktoré trhali svetové rebríčky hitparád. Nátlak vďaka obrovskému talentu a sláve však speváčka psychicky nezvládla. Jej búrlivý život a psychické problémy začali plniť plátky bulváru.

Prvýkrát bola hospitalizovaná na psychiatrii v roku 2007. Následne jej sociálne pracovníčky odobrali deti a prestalo sa jej tiež dariť v hudobnej kariére. O 2 roky neskôr sa však vrátila na pódiá vo veľkom štýle a jej hudobná kariéra sa opäť naštartovala.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií