fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pôjdu Demokrati do vlády s mafiou? Pýta sa Matovič. OĽaNO chce byť partnerom Hegerovej strany, no nevie na čom je

Šéf hnutia OĽaNO na nejednotné stanoviská jednotlivých členov strany Demokrati k povolebnej spolupráci so stranou Hlas-SD.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.3.2023 (SITA.sk) – Ľudia si podľa predsedu hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igora Matoviča zaslúžia jednoznačnú odpoveď, či strana Demokrati pôjde po voľbách do vlády s mafiou. Ako ďalej uviedol na tlačovej besede, strany Smer-SD a Hlas-SD sú podľa neho úplne rovnaká mafia.

„Ak niekto povie, že pripúšťa spoluprácu s mafiou po voľbách, sú na druhom brehu a sú naši politickí nepriatelia. Ak povedia, že vylučujú mafiu, v žiadnom prípade s mafiou nepôjdu, tak ako povedali pred týždňom, považujeme ich za našich politických partnerov, s ktorými chceme mafiu na druhom brehu poraziť,“ uviedol Matovič.

Poukázal tiež na nejednotné stanoviská jednotlivých členov strany Demokrati k povolebnej spolupráci so stranou Hlas-SD.

„Sú tu dva diametrálne odlišné postoje. Jeden postoj Eduarda Hegera a Jara Naďa hovorí s mafiou nie a postoj ministra Káčera, Karola Hirmana a Miroslava Kollára hovorí, že s mafiou áno. (..) Chceme počuť pravdu, nič len pravdu, chceme byť partnermi strany Demokrati a chceme vedieť, na ktorom brehu jednoznačne stoja,“ dodal Matovič.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Prečítajte si tiež:
Hegerova vláda bráni pozemkovú mafiu, tvrdí Kuffa a obvinil média z prekrúcania pravdy (video)

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Pôjdu Demokrati do vlády s mafiou? Pýta sa Matovič. OĽaNO chce byť partnerom Hegerovej strany, no nevie na čom je © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií