Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pokiaľ sa chceš vydať, nebuď ako ony! Toto sú typy žien, s ktorými sa muži nechcú oženiť

Aj keď je pravda, že každý muž má iný vkus a páčia sa mu iné ženy, existujú vlastnosti, spoločné črty, ktoré sa nepáčia žiadnemu mužovi. Toto je 9 typov žien, ktoré si muži pravdepodobne nikdy nevezmú.

Pokračovanie pod reklamou

1. Slečna “šéf v nohaviciach”

Ide o ženy, ktoré si poradia aj samy, pretože to proste majú zakódované v DNA. Spočiatku síce pri mužovi vyzerajú roztomilo, avšak, o pár mesiacov sa správajú k svojmu partnerovi tak, ako by bol zlý žiak v škole, a tak muži od týchto žien radšej utekajú.

2. Slečna “hrajem sa s tvojím srdcom”

Pokiaľ si myslíte, že muž netúži po tom, aby vedel, aké city k nemu má žena, tak ste na omyle. Áno, nepotrebuje spočiatku veľké vyznanie lásky, ale očakáva úprimnosť, aby vedel, na čom je. Pokiaľ sa nebudete správať úprimne, ale budete sa s ním zahrávať, odíde.

3. Slečna “chcem ťa zmeniť”

Ak chce žena zmeniť na svojom partnerovi všetko od priateľov, zvykov, cez koníčky až k šatníku, tak niečo nie je v poriadku. Predsa len milujeme toho druhého takého, aký je a nie akým ho chceme mať… Takže sa milé dámy nečudujme, že s takými ženami nechcú mať muži nič spoločné.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií