fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pokračuje súd v prípade vraždy Kuciaka. Jeho brat napísal úprimný status

Máte tip? napíšte nám mailom

Dnes sa začalo hlavné pojednávanie v prípade vraždy Kuciaka a jeho snúbenice. Veľmi emotívne to prežívajú najmä ich najbližší príbuzní, pre ktorých je to stretnutie s čistým zlom.

Megaproces v prípade vraždy Kuciaka sleduje celé Slovensko

V prípade vraždy Kuciaka a jeho snúbenice už jeden rozsudok padol. Prvým odsúdeným sa stal koncom minulého roka Zoltán Andruskó, ktorý ako jediný uzavrel dohodu o vine a treste. Špecializovaný trestný súd v Pezinku ho za sprostredkovanie vraždy odsúdil na 15 rokov. Pôvodne to malo byť  desať rokov, avšak nakoniec sa výška trestu zvýšila. Dnes čakali na súd  desiatky novinárov, ktorí mohli do budovy vstúpiť o siedmej a hlavné pojednávanie sa začalo o deviatej. Chýbať nemohli ani najbližší zavraždených mladých ľudí. Obžalovaných Mariána Kočnera, Alenu Zsuzsovú, Miroslava Marčeka aj Tomáša Szabóa priviedli za prísnych bezpečnostných opatrení členovia Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenska.

Začína sa súdne pojednávanie kauzy Kuciak. Na pojednávanie prišli všetci obvinení: Marián Kočner, Alena Zsuzsová a spol.

Zveřejnil(a) Denník N dne Neděle 12. ledna 2020

Bude to náročné

Ostrosledovaný proces v prípade vraždy láka pozornosť ľudí i médií. Kvôli bezpečnosti je miestnosť  strážená a nachádza sa tam asi 10 kukláčov a približne 15 ďalších príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže. Predsedníčka senátu nedala súhlas na zvukový prenos. Dohodu o vine a treste opäť odmietli všetci obžalovaní a pokračovalo sa čítaním obžaloby. Nasledujú návrhy obhajcov obžalovaných, ktorí sa budú snažiť  dokázať ich nevinu. Rodičia zavraždených Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej len ťažko potláčajú slzy.

Prečítajte si tiež:
Brankárovi hosťujúceho tímu zomrela mama, fanúšikovia ho v 61. minúte zápasu nesmierne prekvapili
Pokračuje súd v prípade vraždy Kuciaka. Jeho brat napísal úprimný status
topky.sk

Jeho brat trafil klinec po hlavičke

O tom, že ide o veľmi ťažký okamih pre rodiny Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, svedčia aj slová jeho brata Jozefa. Ten včera zverejnil na sociálnej sieti Facebook status, v ktorom popísal, čo sa odohráva v ich živote. Ako uviedol, dnes sa začína boj s čistým zlom. Týka sa to obyčajných ľudí, ktorí trávili svoj život na dedine, a preto nevedia, aké je to súdiť sa. Vyzdvihol ľudí, ktorí sa o dianie zaujímajú a snažia sa im pomôcť. Na druhej strane sú tí, ktorí nemali žiadne morálne zábrany a neštítili sa krádeží, vyhrážania alebo dokonca vraždy. Tiež požiadal všetkých ľudí o ohľaduplnosť k ich rodinám, aby im nenásobili stres. Súd v prípade vraždy Kuciaka je pre nich veľmi ťažký a nepotrebujú momentálne ďalšie starosti.

Pokračuje súd v prípade vraždy Kuciaka. Jeho brat napísal úprimný status
sme.sk

Prečítajte si tiež:

Padol prvý rozsudok v prípade vraždy Jána Kuciaka! Koľko rokov si odsedí Zoltán Andruskó?

Zdroj:sme.sk dennikn.sk facebook.com pravda.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií