fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poľadovica opäť potrápi viaceré okresy Slovenska, varujú meteorológovia

Výstraha prvého stupňa platí pre celý Žilinský kraj aj pre viaceré okresy v Banskobystrickom, Trenčianskom, Košickom a Prešovskom kraji.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.12.2022 (Webnoviny.sk) – Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vystríha pred poľadovicou. Výstraha prvého stupňa platí pre celý Žilinský kraj, ako aj okresy Považská Bystrica, Púchov, Ilava a Prievidza v Trenčianskom kraji, a tiež Banskobystrický kraj s výnimkou okresov Krupina, Banská Štiavnica a Žarnovica.

Poľadovica sa môže vyskytnúť aj v okresoch Košického a Prešovského s výnimkou okresov Trebišov, Michalovce, Sobrance, Vranov nad Topľou, Humenné, Snina, Stropkov a Medzilaborce.

Nebezpečný jav by sa mal vyskytovať od štvrtkovej polnoci do piatka do 9:00. SHMÚ o tom informoval na svojej webstránke.

Viac k témam: Poľadovica, Predpoveď počasia
Zdroj: Webnoviny.sk – Poľadovica opäť potrápi viaceré okresy Slovenska, varujú meteorológovia © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií