fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajný funkcionár ukrýval svojho hľadaného príbuzného, vo funkcii končí

Policajní pátrači zadržali Kakaša v dome písanom na uvedeného policajného funkcionára v Pezinku.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.3.2023 (SITA.sk) – Zástupca Okresného riaditeľa Policajného zboru v Pezinku Michal P. ukrýval osobu v pátraní, s ktorou bol v príbuzenskom vzťahu. Ako informuje televízia Joj na portáli noviny.sk, ide o odsúdeného Júliusa Kakaša. Ten figuroval v kauze krádeže kamiónov organizovanou zločineckou skupinou sýkorovcov.

Policajní pátrači podľa TV Joj zadržali Kakaša v dome písanom na uvedeného policajného funkcionára v Pezinku.

„Prezídium Policajného zboru pre JOJ 24 uviedlo, že policajný funkcionár z pezinskej polície končí na svojej funkcii a prípad je už vo vyšetrovaní Úradu inšpekčnej služby,” uviedla televízia.

Kakaš sa podľa TV Joj so svojimi šoférmi podieľal na odvoze kamiónov z objektu spoločnosti CD Trade v Malých Bieliciach pri Partizánskom do areálu svojej firmy vo Veľkom Bieli.

„V roku 2010 sa u neho našli dva z ukradnutých kamiónov s novými značkami a sfalšovanými dokladmi. Jedno z vozidiel Július Kakaš používal za odmenu na skutku,” dodala televízia.

Viac k témam: Krimi, Odvolanie z funkcie, Pátranie, Sýkorovci
Zdroj: SITA.sk – Policajný funkcionár ukrýval svojho hľadaného príbuzného, vo funkcii končí © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Vodič zrazil na priechode 73-ročnú chodkyňu, jej zranenia však boli príliš vážne (foto)
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií