Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajti prehľadávajú a evakuujú budovy súdov po celom Slovensku, niekto nahlásil bombu

Dôvodom je telefonát o bombe na súde, ktorý prijali trnavskí policajti na tiesňovej linke.

11.5.2023 (SITA.sk) – Policajti prehľadávajú budovy súdov na celom Slovensku. Dôvodom je telefonát o bombe na súde, ktorý prijali trnavskí policajti na tiesňovej linke.

„Operačné stredisko prijalo ihneď opatrenia a vzhľadom k tomu, že oznamovateľ neuviedol sídlo konkrétneho súdu, operačný dôstojník vyrozumel všetky krajské mestá na území Slovenska,“ informovala trnavská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.

Polícia vyslala na jednotlivé súdy policajné hliadky a z bezpečnostných a preventívnych dôvodov vydala pokyn na evakuáciu dotknutých budov. Na mieste sú policajní pyrotechnici so psami vycvičenými na vyhľadávanie výbušnín, ktorí vykonávajú pyrotechnické prehliadky.

Viac k témam: nahlásená bomba, Súdy
Zdroj: SITA.sk – Policajti prehľadávajú a evakuujú budovy súdov po celom Slovensku, niekto nahlásil bombu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií