Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajti v Liptovskom Mikuláši strieľali po vodičovi, autom vrazil do ľudí a snažil sa ujsť

Pri nehode sa zranili dvaja muži, jeden z nich ťažko.

26.5.2024 (SITA.sk) – Polícia vyšetruje okolnosti incidentu v Liptovskom Mikuláši, pri ktorom podľa medializovaných informácii vodič auta narazil do ľudí. Na sociálnej sieti o tom informovala žilinská krajská polícia.

„V súčasnosti sa robia prvotné procesné úkony, ktorých zverejnenie by mohlo narušiť, zmariť alebo podstatne sťažiť ďalší priebeh vyšetrovania a dosiahnuť požadovaný účel trestného konania,“ uviedla polícia.

Podľa medializovaných informácii v sobotu 25. mája v Liptovskom Mikuláši vodič s autom narazil do skupiny ľudí, pričom po zrážke sa pokúšal z miesta ujsť. Pri nehode sa zranili dvaja muži, jeden z nich ťažko.

Auto následne prenasledovali policajti, pričom údajne použili pri naháňačke aj služobné zbrane. Auto sa nakoniec podarilo zastaviť v obci Ivachnová.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Policajti, Streľba
Zdroj: SITA.sk – Policajti v Liptovskom Mikuláši strieľali po vodičovi, autom vrazil do ľudí a snažil sa ujsť © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií