fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia hľadá svedkov tragickej nehody v Košiciach, pri ktorej zahynuli tri osoby (video+foto)

Svedkovia sa môžu prihlásiť aj anonymne formou súkromnej správy na facebookovej stránke košickej polície.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.2.2023 (SITA.sk) – V súvislosti s vyšetrovaním a dokumentovaním dopravnej nehody z piatka 10. februára, ku ktorej došlo na ulici Gorkého v Košiciach, hľadá polícia očitých svedkov. Polícia žiada o pomoc osoby, ktoré boli priamo svedkami tragickej udalosti a vedia poskytnúť informácie o jej priebehu ako aj okolnostiach, ktoré vzniku kolíznej situácie predchádzali.

Zároveň sa vedia vyjadriť k spôsobu jazdy vodiča motorového vozidla značky BMW X5 jazdiaceho po ulici Gorkého, v čase tesne pred udalosťou a na iných miestach v uliciach Košíc v priebehu daného dňa.

V prípade, že niekto disponuje obrazovým záznamom v súvislosti s prešetrovanou nehodou, polícia žiada o zálohovanie týchto záznamov a následne kontaktovanie polície. Svedkovia sa môžu prihlásiť aj anonymne formou súkromnej správy na facebookovej stránke košickej polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Polícia hľadá svedkov tragickej nehody v Košiciach, pri ktorej zahynuli tri osoby (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií