fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia našla v aute mŕtveho muža, na hrudníku mal strelné poranenia

Vo vozidle bola podľa polície nájdená aj krátka strelná zbraň.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.3.2023 (SITA.sk) – Bratislavskí policajti našli v sobotu 19. marca v popoludňajších hodinách blízko obce Čunovo v Bratislavskom kraji telo muža, ktorý mal na hrudníku strelné poranenia. Ako ďalej informoval portál televízie Joj noviny.sk, na mieste bola polícia a koroner.

Hliadkou Policajného zboru bolo krátko po 14:00 nájdené osobné motorové vozidlo značky Škoda SuperB v blízkosti obce Čunovo. Vo vozidle sa nachádzalo telo 46-ročného muža bez známok života, so strelným poranením v oblasti hrudníka,” uviedol pre televíziu hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Zároveň bola podľa neho vo vozidle nájdená aj krátka strelná zbraň. „Ohliadajúci lekár na mieste nariadil vykonanie pitvy tela muža. Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,” dodal hovorca.

Viac k témam: bratislavská polícia, Krimi, strelné zranenie, Zbrane
Zdroj: SITA.sk – Polícia našla v aute mŕtveho muža, na hrudníku mal strelné poranenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Bratislavčania milujú inovácie. Nové HOPIN IQOS FRIENDLY taxíky zviezli už svojho tisíceho zákazníka
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií