Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia obvinila ženu za napadnutie manžela nožom, podala podnet na vzatie do väzby

Ako polícia informovala v nedeľu, 55-ročný muž bol zasiahnutý nožom do chrbta a ruky, pričom došlo aj k zasiahnutiu pľúc.

21.11.2023 (SITA.sk) – Obvinenie za zločin ublíženia na zdraví vzniesla polícia 49-ročnej žene, ktorá v nedeľu 19. novembra vo Veľkom Krtíši napadla nožom svojho manžela.

Ako banskobystrická krajská polícia informuje na sociálnej sieti, vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície vo Veľkom Krtíši podal podnet na návrh vzatia obvinenej do vyšetrovacej väzby.

Ako polícia informovala v nedeľu, 55-ročný muž bol zasiahnutý nožom do chrbta a ruky, pričom došlo aj k zasiahnutiu pľúc. „Zadržaná žena bola podrobená dychovej skúške, ktorej výsledok bol tri promile,“ uviedla polícia.

Viac k témam: banskobystrická polícia, Útok nožom
Zdroj: SITA.sk – Polícia obvinila ženu za napadnutie manžela nožom, podala podnet na vzatie do väzby © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií