fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia pátra po páchateľovi, ktorý ukradol tisíce eur z bratislavského bankomatu (foto)

Celkovú škodu spôsobenú poškodením dverí, bankomatu a krádežou vyčíslili približne na 10-tisíc eur.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.3.2023 (SITA.sk) – Policajti pátrajú po páchateľovi, ktorý v nedeľu 12. marca v skorých ranných hodinách poškodil a vykradol bankomat v bratislavských Jarovciach. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, neznámy páchateľ krátko pred 5:30 násilím prekonal uzamknutie viacerých dverí na budove kultúrneho domu v Jarovciach.

„Následne vo vnútorných priestoroch poškodil dvere umiestneného bankomatu, z ktorého odcudzil tri kusy plastových kaziet s obsahom finančnej hotovosti,” uviedol s tým, že celkovú škodu spôsobenú páchateľom vyčíslili približne na 10-tisíc eur.

Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže v súbehu s poškodzovaním cudzej veci. V rámci vyšetrovania sa policajti obracajú so žiadosťou o pomoc aj na verejnosť.

V prípade, ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by napomohli objasniť tento trestný čin, vyzývame ich, aby nás kontaktovali formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj, prípadne telefonicky čísle 158,” uzavrel hovorca.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: bratislavská polícia, Krádež bankomatu
Zdroj: SITA.sk – Polícia pátra po páchateľovi, ktorý ukradol tisíce eur z bratislavského bankomatu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Na východnom Slovensku odhalili obchodovanie s ľuďmi, dve ženy boli násilím nútené k poskytovaniu sexuálnych služieb
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií