fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zbystrite pozornosť: Polícia vyzýva Slovákov, aby si dávali pozor na borosky!

Máte tip? napíšte nám mailom

Slovákov ohrozujú bosorky! Polícia Slovenskej republiky vyzýva Slovákov, aby boli opatrní a dávali si pozor.

“POZOR NA BOSORKY V BRATISLAVE

Dostali sme správu od jedného z vás, nazvime ho Petrom. Peter bol na parkovisku v Bratislave, kde si čistil auto. Odrazu k nemu pristúpila bosorka a veštica v jednom. “Bol ste urieknutý,” začala na neho bez prestávky hovoriť. Peter otrávený stresom a inými povinnosťami, dal jej pod vreckovku na ruke dve eurá, aby ho “odkliala”. Vraj bol zakliaty.

Odklínačka sa s mincou neuspokojila. Od Petra vymámila ešte dve bankovky, dokopy za 30 €. Ani nevedel ako a peniaze jej naozal dal. Že by ho naozaj zakliala?

Bosorka si napokon vreckovku aj s peniazmi strčila do vačku a odišla. Peter nevedel, čo má robiť. Z diaľky mohol sledovať, ako si vybrala ďalšiu klientku…

Ak vás niekto podobný osloví, povedzte mu, že vaši osobní odklínači majú zelené plášte, blikajúce prenášadlá a malé, čierne a hlasné paličky za opaskom – a že vám radi prídu pomôcť.”

27750890_1866682706695276_7788612288025234772_n

 

 

Prečítajte si tiež:
Revolučné bio urny: Z popola blízkeho nový život formou stromu!

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií