fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia v Bratislave pripravuje bezpečnostné opatrenia v súvislosti s verejnými zhromaždeniami

Verejný poriadok bude zabezpečovať dostatočný počet policajtov z radov poriadkovej, dopravnej, ako aj kriminálnej polície.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.5.2023 (SITA.sk) – Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave pripravuje bezpečnostné opatrenie v súvislosti s verejnými zhromaždeniami, ktoré sa uskutočnia počas piatka v Bratislave. Polícia žiada občanov, aby pri využívaní svojho práva vyjadriť názor nenarúšali verejný poriadok a neporušovali ustanovenia zákona o zhromažďovacom práve. Informuje o tom bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Verejný poriadok bude zabezpečovať dostatočný počet policajtov z radov poriadkovej, dopravnej, ako aj kriminálnej polície. Dopravní policajti situáciu v cestnej premávke budú monitorovať a podľa jej vývoja operatívne reagovať. Vodičov upozorňujú na možné obmedzenia v cestnej premávke.

Viac k témam: verejné zhromaždenia
Zdroj: SITA.sk – Polícia v Bratislave pripravuje bezpečnostné opatrenia v súvislosti s verejnými zhromaždeniami © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií