Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia zadržala 24-ročného muža podozrivého z vraždy dôchodkyne vo Vranove nad Topľou

Zákon pri tomto zločine stanovuje pre páchateľa trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov.

14.11.2023 (SITA.sk) – Bez známok života našli v pondelok 13. novembra v jednom z bytov vo Vranove nad Topľou 63-ročnú ženu. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, nakoľko išlo o násilné úmrtie, krajský policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.

Polícia miesto riadne zadokumentovala, boli vykonané všetky potrebné procesné úkony,“ uviedla Ligdayová.

Na základe získanej dôkaznej situácie polícia zadržala 24-ročného muža, ktorý je podozrivý zo spáchania uvedeného trestného činu.

Muža obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. Zákon pri tomto zločine stanovuje pre páchateľa trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov. „Polícia na prípade intenzívne pracuje,“ dodala policajná hovorkyňa.

Viac k témam: Krimi, prešovská krajská policajná hovorkyňa, Vražda, Zadržanie
Zdroj: SITA.sk – Polícia zadržala 24-ročného muža podozrivého z vraždy dôchodkyne vo Vranove nad Topľou © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií