fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia zverejnila videá arogantných vodičov z ciest. Toto je možné iba na Slovensku

Video má desaťtisíce videní za pár hodín. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia na sociálnej sieti zverejnila sériu videí s ohrozovaním vodičov za volantom inými vodičmi. Video má desaťtisíce videní za pár hodín.

Polícia informuje, že: ,,pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.”

Epopej slovenských ciest (60.)

EPOPEJ SLOVENSKÝCH CIEST (60.)Zmes videí od vás. Pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Středa 5. února 2020

 

AROGANTNÝ VODIČ IGNOROVAL VÝZVY POLICAJTOV A PO ZASTAVENÍ NA RAKÚSKOM ÚZEMÍ SA IM VYHRÁŽAL PREPUSTENÍM Z POLICAJNÉHO ZBORU Policajti diaľničného oddelenia PZ Bratislava počas víkendu (dňa 27.04.2019) v popoludňajších hodinách počas ich bežného výkonu služby spozorovali na diaľnici D2 smerom na Most Lafranconi vozidlo zn. Mercedes – Benz GLE (EČV PB), ktoré porušovalo dopravné predpisy. Vodič nerešpektoval vodorovné dopravné značenie, pričom pri zaradení sa do pravého jazdného pruhu ohrozil vozidlo idúce v tomto jazdnom pruhu. Z uvedeného dôvodu sa policajti rozhodli vodiča predpísaným zastaviť spôsobom. Vodič však výzvy na zastavenie nerešpektoval, naopak, prudko zrýchlil smerom k hraničnému priechodu Berg. Počas jazdy prekračoval najvyššiu dovolenú rýchlosť a v úseku, kde je maximálna 70 km/h jazdil rýchlosťou takmer 150 km/h. Policajti na zastavenie vodiča použili v zmysle zákona o Policajnom zbore hrozbu zbraňou, na ktorú vodič nereagoval. Vodič unikajúceho vozidla pred hliadkou PZ predbiehal kolónu vozidiel v protismere v úseku, kde to vodorovné dopravné značenie neumožňuje. Vodič s vozidlom zastavil až na území Rakúskej republiky, pričom po zastavení sa spolu so spolujazdcom správali arogantne, hliadke PZ sa vyhrážali prepustením z Policajného zboru. Dokonca nerešpektovali ani výzvu policajtov na predloženie dokladov. Tie predložili až na výzvu rakúskych policajtov. Pri prenasledovaní vozidla nebol nikto zranený. V prípade sa vykonáva objasňovanie viacerých priestupkov proti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke.

Zveřejnil(a) Polícia SR – Bratislavský kraj dne Čtvrtek 2. května 2019

Obmedzovanie v jazde

“KVÔLI TOMUTO ŠOFÉROVI SÚ RÁNO KOLÓNY”

Neuveriteľné obmedzovanie v smere na Most Apollo v Bratislave. Práve kvôli takýmto obmedzovačom vznikajú zbytočné kolóny.

Obmedzovanie v jazde

"KVÔLI TOMUTO ŠOFÉROVI SÚ RÁNO KOLÓNY"Aj vám stúpol tlak pri pozeraní tohto videa, ktoré nám zaslal fanúšik tejto stránky? Neuveriteľné obmedzovanie v smere na Most Apollo v Bratislave. Práve kvôli takýmto obmedzovačom vznikajú zbytočné kolóny. S fanúšikom, ktorý nám poslal video sme v kontakte a tohto vodiča budeme s jeho pomocou riešiť.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Neděle 24. září 2017

Policajná naháňačka

Vyšetrovateľka polície z druhého bratislavského okresu vzniesla obvinenie 35– ročnému Richardovi U. z Bratislavy za zločin všeobecného ohrozenia spáchaného v súbehu so zločinom útoku na verejného činiteľa. Motívom konania obvineného malo byť zakrytie iného trestného činu – a to neoprávnené prechovávanie omamných a psychotropných látok.

Prečítajte si tiež:
Príbeh ako z knižky: Chlapec sadil stromy 40 rokov, dnes je z nich les a domov stovky slonov

V piatok 24.04.2020 krátko po 13:00 h policajti na diaľnici D1 v úseku Čataj smerom na Bratislavu namerali vodiča osobného motorového vozidla zn. Ford S – Max, ktorý toto vozidlo viedol rýchlosťou 175 km/h. Z dôvodu porušenia ustanovení zákona o cestnej premávke sa policajti rozhodli vodiča predpísaným spôsobom, za použitia svetelného znamenia ,,Polícia – Nasledujte ma“ zastaviť. Vodič spočiatku výzvu policajtov rešpektoval, ale následne prudko strhol volant motorového vozidla cez vodorovné značenie a vysokou rýchlosťou začal unikať smerom do Bratislavy. Vodič svojou bezohľadnou jazdou ohrozoval nielen život a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky ale aj zasahujúcich policajtov. Opätovne blokoval z oboch strán jazdu služobného cestného vozidla, pričom sa snažil aj viackrát do neho naraziť.

Policajti po celý čas prenasledovania vozidla s EVČ SA, ktoré evidentne ani nebolo pridelené prenasledovanému motorovému vozidlu, vyzývali vodiča k jeho zastaveniu. Vodič aj napriek tomu pokračoval v jazde a prešiel s vozidlom vo vysokej rýchlosti cez viacero bratislavských ulíc, pokračoval vo svojej jazde aj cez mestský park, nerešpektoval svetelné ani iné dopravné značenia.Svoju bezohľadnú jazdu ukončil až na Ľanovej ulici v Bratislave, kde nezvládol vedenie vozidla v dôsledku prudkej zmeny jazdy a narazil do zaparkovaného vozidla zn. Peugeot 301 (EVČ BA). Policajti okamžite muža obmedzili na osobnej slobode. Vo vozidle policajti zaistili aj omamné látky. Po obdŕžaní výsledku expertízneho skúmania, ktoré preukázalo prítomnosť drog v počte minimálne 25 dávok pervitínu, vyšetrovateľ rozšíril svoje obvinenie aj pre drogovú trestnú činnosť.

V súčasnosti je obvinený umiestnený v cele policajného zaistenia a v tejto súvislosti vyšetrovateľka spracovala podnet na väzobné stíhanie obvineného.
Zároveň policajti zaistili motorové vozidlo obvineného, nakoľko zákonná úprava umožňuje v prípade uznania viny uloženie trestu prepadnutia veci . V prípade preukázania viny, hrozí obvinenému trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

POLICAJNÁ NAHÁČKA

ANI NERÁTAJTE ČOHO VŠETKÉHO SA POČAS ŠIALENEJ JAZDY TENTO ČLOVEK DOPUSTIL POLICAJTI U VODIČA NAŠLI DOKONCA AJ DROGY A AUTO UŽ (DÚFAM) ANI NEUVIDÍVyšetrovateľka polície z druhého bratislavského okresu vzniesla obvinenie 35– ročnému Richardovi U. z Bratislavy za zločin všeobecného ohrozenia spáchaného v súbehu so zločinom útoku na verejného činiteľa. Motívom konania obvineného malo byť zakrytie iného trestného činu – a to neoprávnené prechovávanie omamných a psychotropných látok. V piatok 24.04.2020 krátko po 13:00 h policajti na diaľnici D1 v úseku Čataj smerom na Bratislavu namerali vodiča osobného motorového vozidla zn. Ford S – Max, ktorý toto vozidlo viedol rýchlosťou 175 km/h. Z dôvodu porušenia ustanovení zákona o cestnej premávke sa policajti rozhodli vodiča predpísaným spôsobom, za použitia svetelného znamenia ,,Polícia – Nasledujte ma“ zastaviť. Vodič spočiatku výzvu policajtov rešpektoval, ale následne prudko strhol volant motorového vozidla cez vodorovné značenie a vysokou rýchlosťou začal unikať smerom do Bratislavy. Vodič svojou bezohľadnou jazdou ohrozoval nielen život a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky ale aj zasahujúcich policajtov. Opätovne blokoval z oboch strán jazdu služobného cestného vozidla, pričom sa snažil aj viackrát do neho naraziť. Policajti po celý čas prenasledovania vozidla s EVČ SA, ktoré evidentne ani nebolo pridelené prenasledovanému motorovému vozidlu, vyzývali vodiča k jeho zastaveniu. Vodič aj napriek tomu pokračoval v jazde a prešiel s vozidlom vo vysokej rýchlosti cez viacero bratislavských ulíc, pokračoval vo svojej jazde aj cez mestský park, nerešpektoval svetelné ani iné dopravné značenia.Svoju bezohľadnú jazdu ukončil až na Ľanovej ulici v Bratislave, kde nezvládol vedenie vozidla v dôsledku prudkej zmeny jazdy a narazil do zaparkovaného vozidla zn. Peugeot 301 (EVČ BA). Policajti okamžite muža obmedzili na osobnej slobode. Vo vozidle policajti zaistili aj omamné látky. Po obdŕžaní výsledku expertízneho skúmania, ktoré preukázalo prítomnosť drog v počte minimálne 25 dávok pervitínu, vyšetrovateľ rozšíril svoje obvinenie aj pre drogovú trestnú činnosť. V súčasnosti je obvinený umiestnený v cele policajného zaistenia a v tejto súvislosti vyšetrovateľka spracovala podnet na väzobné stíhanie obvineného.Zároveň policajti zaistili motorové vozidlo obvineného, nakoľko zákonná úprava umožňuje v prípade uznania viny uloženie trestu prepadnutia veci . V prípade preukázania viny, hrozí obvinenému trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

Zveřejnil(a) Polícia SR – Bratislavský kraj dne Sobota 2. května 2020

 

Prečítajte si tiež:
Každé písmenko sa počíta! Pozrite sa, aké vtipné preklepy vzniknú pri zamenení jednej hlásky!

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií