Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pomáhajú moderátori, herci aj športovci! Osobnosti na bicykloch chcú dnes vyzbierať peniaze pre zdravotne postihnuté deti

Známe tváre v pondelok brázdia Bratislavu na bicykloch

Bratislava 3. júna (TASR) – Známe tváre budú v pondelok brázdiť Bratislavu na bicykloch. Už ôsmy rok sa na jeden deň stanú kuriérmi a budú doručovať autorské certifikáty tým, ktorí si ich objednajú.

Zapájajú sa tak do charitatívneho projektu na pomoc zdravotne postihnutým deťom Misia – osobnosti kuriérmi.

Osobnosti donesú výtvarné certifikáty firmám, súkromným osobám a inštitúciám, ktoré si ich telefonicky objednajú. Doručenie stojí desať eur, prípadne 50 eur, ak si niekto objedná konkrétneho kuriéra. Tento rok sa do projektu zapojí 47 moderátorov, hercov, spevákov, športovcov, výtvarníkov, novinárov a ďalších osobností.

https://www.facebook.com/MISIAOsobnostiKuriermi/videos/406525193271203/

Žlté tričká a červené lajky

„Naši kuriéri presne vedia, pre koho potia tričká, a takisto aj ľudia, ktorí si ich objednajú, majú možnosť zoznámiť sa s ich osudmi,“ povedal ambasádor projektu, režisér Nikita Slovák. Za vyzbierané peniaze Misia kúpi konkrétnym zdravotne postihnutým deťom a mladým ľuďom potrebné zdravotnícke pomôcky, ktoré im poisťovne nechcú preplatiť, a pritom ich potrebujú na skvalitnenie života a na zlepšenie svojho zdravotného stavu.

Každoročne sa podarí Misii vyzbierať peniaze na osem až desať pomôcok pre deti.

Hlavná centrála Misie bude pri nákupnom centre na nábreží Dunaja, kde bude takisto možné získať certifikát od niektorého z tímu jazdcov. Cyklokuriéri v bratislavských uliciach budú mať žlté tričká a červené vlajky s logom Misia.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií