Pomôžme spoločne Martinovi s jeho narodeninovou oslavou pre širokú verejnosť

Pomôžme spoločne Martinovi s jeho narodeninovou oslavou pre širokú verejnosť

Poďme spoločne pomôcť Martinovi s jeho oslavou pre širokú verejnosť. Tu si môžete vskratke prečítať jeho celoživotný príbeh. Myslím, že určite je to silný chalan.

 Ahojte volám sa Martin.

Bývam ešte z ocinom. Súrodencov nemám, čo mi je dosť ľúto. Ja mám DMO(detská mozgová obrna). Som už po deviatich operáciach, ktoré boli nápomocné, ale nie dostatočne. Navštevoval som Školu pre telesne postihnutých v Bratislave. Mám vzdelanie, som z časti pripravený do života a dá sa povedať, že mám pekný život. Milujem ho a som vďačný za tento dar! Vždy chcem žiť tak, aby niečo po mne zostalo a ľudia mali na mňa pekné spomienky. V živote je ľahšie sa zbabelo vzdať, ale ak človek zabojuje nad osudom, chce a má chuť nad ním vyhrať, určite sa mu to podarí a bude šťastný.Uvedomí si, že tu nebol zbytočne a tento pocit mu dá zmysel a úctu k životu.
ND3_6333
To, že nemám zdravé nohy ešte nič neznamená, nepovažujem to za hendikep, pretože prázdnota duše oveľa viac zabíja, utláča a nedovolí nám naplno biť šťastný a to nie je môj prípad. Ja mám rád ľudí, prírodu hudbu a zvieratá Pre svoj pocit píšem články a snažím sa pomáhať ľuďom, lebo človek by nemal myslieť len na seba a to, že som na vozíku, asi to tak malo byť a hnevať sa? Hlúposť!! možno som si mal niečo uvedomiť, alebo som od niečoho zachránený a vďaka vozíku mám hodnoty, ktoré by som ako zdravý nemusel mať a ja si to vážim. Nemám veľa túžob a snov, azda len jeden, ktorý sa mi už nikdy nesplní. Aby s nami bola moja mamička, ktorá pred desiatimi rokmi náhle na rakovinu zomrela ako 42-ročná. Bola dobrá milá a obetavá a veľmi mi chýba, ale teraz je pri mne ako anjelik a cítim jej pomoc. A mám ešte otca, ktorý ma potrebuje. Dúfam, že Vás týmto neotravujem.
Chcem vás veľmi poprosiť o formu nejakej podpory mojej narodeninovej akcie, ktorú organizujem v lete 2015 pre širokú verejnosť. Ak máte teda záujem akciu môžte podporiť buď reklamou, finančne alebo výzdobou napr. balónmi, kvetmi a pod… prípadne aj cenami do tomboly a pomôcť mi tak ešte viac vylepšiť celú akciu. Je to len na vás. Na oslave oslávi skupina ORIONS aj svoje 17 narodeniny vzniku založenia kapely.​
Akciu organizujem ja, ako fyzická osoba!

pomôžme martinovi
PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pes strávil týždeň čakaním na pomoc. Z tejto oddanosti by sme si mali brať príklad!
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu