Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poslanci NR SR odhlasovali zmeny v rokovaní o programovom vyhlásení vlády, ide o predĺženie rokovacieho času

Dôvodom predĺženia času je vysoký počet poslancov písomne prihlásených do rozpravy.

15.11.2023 (SITA.sk) – Poslanci Národnej rady SR budú v stredu rokovať o programovom vyhlásení vlády do 21:00, namiesto štandardného času do 19:00.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Zmenu si odhlasovali poslanci v parlamente na návrh predsedu parlamentu Petra Pellegriniho (Hlas-SD). Dôvodom predĺženia času rokovania je vysoký počet poslancov písomne prihlásených do rozpravy.

V štvrtok bude obedňajšia prestávka skrátená o jednu hodinu, teda potrvá od 13:00 do 14:00. Rokovanie zároveň prebehne do 20:00. Ak parlament nestihne prerokovať všetky body schváleného programu 3. schôdze, v rokovaní budú pokračovať budúci týždeň v utorok.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Poslanci, Programové vyhlásenie vlády, Rokovanie NR SR
Zdroj: SITA.sk – Poslanci NR SR odhlasovali zmeny v rokovaní o programovom vyhlásení vlády, ide o predĺženie rokovacieho času © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií