Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Postrelenie Fica je vyvrcholením nálad v spoločnosti. Je to útok na samotnú podstatu štátnosti, tvrdí Žilinka (video)

Budú vykonané všetky úkony, aby páchateľ tohto ohavného skutku bol nekompromisne a spravodlivo potrestaný, uviedol Žilinka.

15.5.2024 (SITA.sk) – Generálny prokurátor Maroš Žilinka považuje stredajší útok na predsedu vlády Roberta Fica (Smer-SD) za neakceptovateľný. Súčasne tvrdí, že postrelenie premiéra je vyvrcholením nálad, ktoré sú v spoločnosti živené.

Je to prejav nenávisti. Je to prejav útoku nielen na človeka, ale ako na predsedu vlády je to útok na samotnú podstatu štátnosti,“ uviedol vo videu na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Avizoval, že orgány činné v trestnom konaní budú na atentát na predsedu vlády „nekompromisne“ reagovať.

Budú vykonané všetky úkony, aby páchateľ tohto ohavného skutku bol nekompromisne a spravodlivo potrestaný. Predsedovi vlády SR prajem skoré uzdravenie,“ povedal v závere.

Viac k témam: Generálny prokurátor SR, Premiér Slovenskej republiky, Streľba na premiéra Roberta Fica v Handlovej
Zdroj: SITA.sk – Postrelenie Fica je vyvrcholením nálad v spoločnosti. Je to útok na samotnú podstatu štátnosti, tvrdí Žilinka (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií