Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar na Ekonomickej univerzite v Bratislave spôsobila porucha svietidla, škodu predbežne vyčíslili na tisíc eur (video)

Hasiči požiar v krátkom čase zlikvidovali a zadymené priestory odvetrali.

8.11.2023 (SITA.sk) – Večerný požiar na Ekonomickej univerzite v Bratislave spôsobilo stropné svietidlo. Ako informujú bratislavskí hasiči na sociálnej sieti, k požiaru na Ekonomickej univerzite na Dolnozemskej ceste ich privolali v utorok 7. novembra krátko po 17:00.

Hasiči po príchode zistili, že ide o požiar osvetlenia v jednej z posluchární. V čase ich príjazdu už prebiehala evakuácia objektu. Pri požiari sa nikto nezranil.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Hasiči požiar v krátkom čase zlikvidovali a zadymené priestory odvetrali. Ešte pred príchodom hasičských jednotiek sa požiar prostredníctvom prenosného hasiaceho prístroja snažila uhasiť osoba, ktorá sa pri tom nadýchala splodín horenia.

Osobu vyšetrila posádka sanitného automobilu hasičskej záchrannej služby. Zisťovateľ príčin požiaru stanovil ako príčinu technickú poruchu na stropných svietidlách. Následkom požiaru vznikla materiálna škoda predbežne vyčíslená na tisíc eur.

Viac k témam: Evakuácia, Požiar
Zdroj: SITA.sk – Požiar na Ekonomickej univerzite v Bratislave spôsobila porucha svietidla, škodu predbežne vyčíslili na tisíc eur (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií