Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar rodinného domu si vyžiadal jednu obeť, mladého muža bez známok života našli v podkroví

Prieskumná skupina našla mladého muža bez známok života v podkroví.

8.7.2024 (SITA.sk) – Požiar rodinného domu v osade v obci Červenica (okres Prešov) si v pondelok ráno vyžiadal jednu obeť. Ako informoval operačný dôstojník Hasičského a záchranného zboru v Prešove, požiar strechy nahlásili krátko po pol ôsmej hodine ráno.

„Pri príchode hasiči dostali upozornenie, že v podkroví sa má nachádzať jedna osoba. Prieskumná skupina našla mladého muža bez známok života. Iné osoby sa v dome v čase príchodu hasičov nenachádzali,“ uviedol pre SITA operačný dôstojník.

Požiar po pol deviatej ešte nebol lokalizovaný a prebieha jeho likvidácia. Na mieste zasahuje 10 hasičov so štyrmi kusmi techniky, na mieste je aj zisťovateľ príčin požiaru.

Viac k témam: Požiar, Požiar rodinného domu
Zdroj: SITA.sk – Požiar rodinného domu si vyžiadal jednu obeť, mladého muža bez známok života našli v podkroví © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií