fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar v sklade paliva v Jakarte pripravil o život desiatky ľudí, na zistení príčiny naďalej pracujú

Záchranári a hasiči v nedeľu ďalej pátrali po troch nezvestných ľuďoch.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.3.2023 (SITA.sk) – Obrovský požiar v sklade paliva v indonézskej metropole Jakarta, ktorý sa rozšíril na neďaleké obytné budovy, pripravil o život najmenej 19 osôb. Záchranári a hasiči v nedeľu ďalej pátrali po troch nezvestných ľuďoch.

Nešťastie sa stalo v sklade paliva prevádzkovanom štátnou ropnou a plynárenskou spoločnosťou Pertamina, v blízkosti husto obývanej oblasti vo štvrti Tanah Merah na severe mesta. Šéf národnej polície Listyo Sigit Prabowo uviedol, že evakuovať museli viac ako 1300 ľudí, ktorí našli útočisko v 10 vládnych zariadeniach, stanovišti Červeného kríža a na športovom štadióne. Vyšetrovatelia podľa neho naďalej pracujú na zistení príčiny požiaru a vypočúvajú desiatky svedkov.

Viac k témam: Požiar, Požiar v Jakarte
Zdroj: SITA.sk – Požiar v sklade paliva v Jakarte pripravil o život desiatky ľudí, na zistení príčiny naďalej pracujú © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií