Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poznáš tajomstvo dlhého a šťastného vzťahu? Toto sú rady 14 manželských párov, ktoré ti môžu pomôcť!

Šťastný vzťah je beh na dlhú trať, ktorý netreba nikdy prestať bežať.

V dnešnej dobe sme však často svedkami vzťahov, ktoré skončia skôr, ako vôbec začnú. Toto je 14 zaručených rád od manželských párov, ktorých vzťah stále prekvitá a ktorí sú skutočne šťastní a spokojní.

Pokračovanie pod reklamou

1. Nebuď somár, ak spravíš niečo zlé, ale ani keď spravíš niečo dobré.

2. Tvoj manželka/manželka ťa síce pozná ako nikto iný na svete, nedokáže však čítať tvoje myšlienky. Ak ťa niečo hnevá alebo vytáča, povedz to.

3. Tvoj manžel/manželka nebude odpoveďou na všetky tvoje otázky a nepozná riešenia na všetky problémy. Môže ťa podporiť a povzbudiť, ale nedokáže všetko zmeniť na dobré.

alvin-mahmudov-2444701

Pokračovanie pod reklamou

4. Neboj sa zlých nálad, aj tie prídu. To však neznamená, že sa tvoje manželstvo rozpadne. Práve naopak, nechaj svojmu manželovi/manželke čas na to, aby problémy strávil a keď vidíš, že to potrebuje, vypočuj ho.

5. Nezhŕňaj príliš veľa materiálneho. Spôsobuje v živote chaos a zmätok a v zásade platí, že ľudia, ktorí toho majú menej, sú šťastnejší, ako tí, ktorí zhromažďujú majetky. Tvoj život tak ľahšie udržíš organizovaný.

6. Zapamätaj si, že aj páry, ktoré vyzerajú ako najšťastnejšie na svete v skutočnosti bojujú s vážnymi problémami.

7. Nauč sa ďakovať, najmä za tie malé nenápadné maličkosti. Možno ti to príde teraz vtipné, ale časom pochopíš, aké je to dôležité.

Ďalšie rady nájdeš na druhej strane článku.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií