fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poznáš tajomstvo dlhého a šťastného vzťahu? Toto sú rady 14 manželských párov, ktoré ti môžu pomôcť!

Šťastný vzťah je beh na dlhú trať, ktorý netreba nikdy prestať bežať.

V dnešnej dobe sme však často svedkami vzťahov, ktoré skončia skôr, ako vôbec začnú. Toto je 14 zaručených rád od manželských párov, ktorých vzťah stále prekvitá a ktorí sú skutočne šťastní a spokojní.

8. Keď sa naješ, odlož za sebou tanier alebo pohár do umývačky. Je to lepšie, ako ich nechať na stole. Časom pochopíš, ako veľmi to uľahčuje život.

9. Zmier sa s tým, že tvoj manžel/manželka bude zrejme o 5 rokov úplne iný človek ako dnes. A to je v poriadku, aj ty sa zmeníš. Zmeny väčšinou smerujú k lepšiemu.

10. Majte vlastné záujmy a priateľov. Je to veľmi dôležité. Okrem tých spoločných koníčkov, pestujte aj každý svoje, osobné koníčky a stretávajte sa s vlastnými priateľmi. Nikdy však nemajte tajomstvá. To je naozaj zlé.

alvin-mahmudov-2444701

11. Naučte sa riešiť problémy a konfrontovať jeden druhého. Nie však agresívne. Nezametajte problémy pod koberec – je to to najhoršie, čo môžete urobiť. Riešiť problémy neznamená vyhnúť sa hádke – znamená to priznať si chybu.

12. Niekedy budete skutočne šťastní, inokedy znudení, nahnevaní, znechutení, niekedy nešťastní. Zapamätaj si však jedno – tvoj manžel/manželka je človek, ktorého si si sám a dobrovoľne vybral. Pokús sa preto robiť všetko, aby ste boli šťastní.

13. Kúpte si veľkú posteľ. Naozaj veľkú. Maznanie sa je síce príjemné, ale časom sa budete chcieť skutočne vyspať.

14. Maličkosti sú to najdôležitejšie, čo máte. Pretože práve maličkosti sú veci, ktoré pretrvávajú a sú v konečnom dôsledku dôležitejšie.

 Zdroj: thoughtcatalog.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií