fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pozor na letné lásky! Turistku v Taliansku zdrogovali a brutálne znásilnili! 12 chlapov sa na nej vystriedalo ako na špinavej handre

Máte tip? napíšte nám mailom

Mal to byť posledný, pohodový deň dovolenky, no zmenil sa na hotové peklo na zemi! Matku s dcérou zdrogovali priamo na hoteli a neskôr matku brutálne znásilnili!

Ženám sa v posledný večer už nechcelo ísť do ulíc, tak sa rozhodli stráviť ho v hotelovom bare. To ešte netušili, akú osudovú chybu spravili. Šarmantný barman im totiž do drinkov nenápadne nasypal drogy. Ženy nad sebou stratili akúkoľvek kontrolu.

Dcére sa aj napriek pôsobeniu drog akýmsi zázrakom podarilo utiecť, matka však už také šťastie nemala. Muži ju odviekli na hotelovú izbu a rad za radom ju znásilnili – dokopy ich bolo až dvanásť! To však stále nie je všetko! Celé si to nahrávali na mobilný telefón a neskôr zdieľali na sociálnej sieti.

Talianska polícia prehlásila, že v súvislosti s vyšetrovaním zadržala už piatich mužov, a to Antonina Miniera, Gennara Davida Gargiula, Fabia De Virgilia, Raffaela Regia a Francesca D’Antonia. Pri vyšetrovaní pomohlo polícii práve video, ktoré násilníci zdieľali v skupine a pomocou ktorého sa im podarilo mužov indentifikovať.

Prečítajte si tiež:
Dalajláma: 18 pravidiel života, podľa ktorých bude váš život oveľa krajší

Hoci sa prípad stal v roku 2006, ostatní páchatelia stále nie sú známi.

pixabay.com

 

Zdroj: pluska.sk

Foto: pixabay.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií