fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

POZOR! TU je najhorúcejší tip na darček pre dospelých!

Hľadáte originálny darček na Vianoce pre dospelých a chcete prekvapiť niečím výnimočným?

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáte postroje na telo alebo inak povedané harness?  Tie totiž zažívajú veľký boom práve tento rok. Ak chcete prekvapiť vašu polovičku niečím naozaj jedinečným siahnite po  postrojoch a užite si Vianoce ako žiadne iné! Vybrali sme päť kompletov, ktoré  zaručene spríjemnia vianočnú atmosféru.

Komplet- Sexi anjelik ako darček pre dospelých

Že anjeli sú dobrí, nevinní a submisívni? Toto nemusí byť pravda, keď si navlečiete na lopatky sexy kožené krídla. Ukážte pred partnerom svoje nadprirodzené schopnosti a nechajte ho zblázniť sa od potešenia. Komplet “Sexi anjelika“ v črevnej farbe vám dodá sebavedomie, o akom sa vám ani nesnívalo. Získajte silu v spálni a dávajte rozkazy. Kovové krúžky budú obopínať vašu ženskú postavu a popruhy zvýraznia vaše prednosti. Už vás láka prevziať silu hriešnych krídel a ovládať svojho partnera?

Komplet – Vášnivá mačka

Celá história je venovaná ženskej kráse. Ženám sa skladali oslavné piesne, maľovali obrazy či vyrábali sochy.  Podčiarknite svoju prirodzenú krásu a naučte sa milovať samé seba v jedinečnom čiernom komplete “Vášnivej mačky“. Oslavujte svoje krásne ženské krivky a zoberte si do ruky plácačku, ktorou ukážeš čo sa za maskou skrýva.

Prečítajte si tiež:
Chceš byť v lete morskou pannou alebo veľrybou? Dojemná a trefná odpoveď ženy vás dostane!

darček pre dospelých

Komplet- Odvážny anjelik

Čierne krídla vás dovedú do neba…alebo do pekla? S krídlami v na lopatkách a s plácačkou v ruke popletiete hlavu nejdenému nezbedníkovi. Zmente pravidlá a urobte to, čo ste vždy chceli urobiť!  Krídla v kombinácií s postrojom na zadok váš erotický zážitok posunú do výšin, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Postroje na telo obopínajú postavu a sú doplnené kovovými krúžkami a prackami, aby dokonale sadli na každú postavu, preto je ideálny ako darček pre dospelých.

  

Komplet – Nebojácna kráska

Nebojíte sa ničoho? Zmente pravidlá a zažite pocit, keď sa budete musieť spoľahnúť iba na svoju drahú polovičku.  Postroj na stehná s pripnutými putami o nohy a plácačkou rozpáli atmosféru, tak že na ten moment nikdy nezabudnete.

Popruhy a plácačka sú z vyrobené z umelej kože. Sú mäkké a príjemné na telo. Z vnútornej strany sú potiahnuté jemnou látkou. Popruhy si môžete nasadiť na nahé telo alebo na spodnú bielizeň či na oblečenie.

Komplet – Bohyňa vášne

Prsia a zadok sú pre mužov najdôležitejšia ženská erotogénna zóna. Čo môže byť lepšie, ako túto časť vášho tela ešte viac zvýrazniť? Napojte sa na energiu svojej ženskej bohyne a vezmite si priestor, ktorý vám patrí! Stačí si nasadiť kožený postroj s maskou a váš partner sa z vás úplne zblázni.

Prečítajte si tiež:
Chceš sa stať na chvíľu celebritou? Vo videu nájdeš návod

Kombinácia prepletených červených opaskov s kovovými doplnkami z kvalitnej ocele vytvára jedinečný dizajn, ktorý dokonale zdôrazňuje osobitosť ženských tvarov. Postroj lemuje ženské krivky a upútava pozornosť tam, kde si to želáte vy. Tenšie opasky zvýraznia nielen vaše prsia, ale aj dekolt a krk – pripravte sa na intenzívnu pozornosť od svojho partnera. Postroj cez zadok zase zvýrazní krivky stehien a zadku. Na zadnej strane stehien pútajú pozornosť mašličky, ktoré krásne priliehajú. Chcete ukázať svoju sexy verziu? Postroje Bohyne vášne naplno ukáže príťažlivú ženu, ktorá sa vo vás nachádza.

postroje na telo
Bohyna vasne
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj subcret
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií