Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prečo Apple odstránil 3,5 mm jack z iPhonu? Vietnamci ti to ukážu!

Uplynuli nejaké tie necelé dva týždne od spustenia predaja iPhonu a mnohým sa natíska otázka Prečo? Apple odstránil 3,5 mm jack zo svojho nového modelu iPhone 7 (Plus). Na YouTube sa objavilo video, ktoré odhaľuje dôvod odstránenia. Je vo vietnamčine a má 17 minút.

Na videu môžeš vidieť rozobraný iPhone 7 Plus – variantu Jet Black. Nahliadnuť možno takmer detailne do útrob tohto smartfónu a takisto uvidíš i duálnu kameru.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

3,5 mm konektor (jack) na slúchadlá by sa do nového iPhonu jednoducho nevošiel. Na jeho mieste sa nachádza Taptic Engine, ktorý zabezpečuje lepšiu vibračnú odozvu telefónu.

Prvenstvo v rozoberaní smartfónov mal doteraz iFixit. To sa však zmenilo a predbehli ich vietnamci. Video z dielne iFixit je už takisto na svete. Spolu s pohľadom do vnútorností nám zhodnotili i opraviteľnosť zariadenia na 7 (10 je najľahšie na opravu).

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií