fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prečo muži klamú? Dôvod vás šokne

Koľkokrát ste svojho muža prichytili pri nejakom klamstve? Premýšľajte. Chcete vedieť, prečo muži klamú? Odpoveď ťa šokuje.

Máte tip? napíšte nám mailom

Milé žienky, koľkokrát ste svojho muža/priateľa prichytili pri nejakom klamstve? No taaak, poďte. Jeden, päť či viac? Chcete vedieť, prečo sú muži klamári? Odpoveď vás možno šokne.

Prečo muži klamú? Častá otázka, až tak častá, že aj Google to vyhodnotil za najčastejšiu otázku. Takže odpoveď je jednoduchá. Muži klamú, pretože ženy nepočúvajú. Asi si teraz hovoríte, že vy veľmi dobre počúvate svoju drahú polovičku. Faktom však je, že áno síce dobre počúvate svoje deti, šéfa, otca. Ale keď ste vo vzťahu s mužom, vôbec ho nepočúvate.

Muži nie sú klamári

Spomínam si, keď som povedal priateľke s ktorou som chodil, že nemám veľa času, že v mojom živote sa toho veľa deje. Od samého začiatku som to hovoril. Dokonca som to opakoval každý týždeň. Jedného dňa som povedal: „Prechádzam náročnými obdobiami a práve teraz potrebujem trochu viac miesta.“ Správala sa, akoby som jej to povedal prvý krát a som úplne bezcitný a akoby všetci muži boli klamári. Pripomenul som jej, že som od začiatku bol otvorený. Len ma nepočúvala. Spomína Peter. A nie je jediný. Ak vám váš drahý manžel, priateľ či milenec povie, že chce zostať doma a pozerať futbal tak nechce od vás zase počuť: „A to budeš akože robiť celý deň?” Nechcú, aby ste sedeli vedľa nich na gauči a pýtali sa, kedy vás vezmú do kina, keď vám už povedali, že chcú sedieť doma a pozerať futbal.

Prečítajte si tiež:
Syn Schwarzeneggera napodobnil slávnu pózu svojho otca

Dámy, musíte to pochopiť, muži vám presne hovoria, čo chcú a kým sú. Lenže vy jednoducho nepočúvate. Nakoniec vás musia začať klamať, aby vás prinútili počúvať.

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše

Tiež musíte pochopiť, že chlapi nie sú takí zložití ako ženy. Ženy sú veľmi komplikované. Denne majú širokú škálu emócií. Milujú každodenne vyjadrovať svoje emócie zdieľajú to so svojimi “best friends“.

Každý deň, hovoríte čo sa vám stalo a dookola sa opakujete, že vás nikto nepočúva. Často hovoríte veľmi rýchlo a sofistikovane tak, že očakávate, že váš drahý to pochopí. Lenže on to nepochopí. A to je hlavný rozdiel medzi mužom a ženou. Muži nerozumejú ženám a naopak. Ak však jeden druhého obdivujeme a milujeme ho, musíme sa navzájom počúvať a rešpektovať. Naše vzťahy budú tak oveľa lepšie. Takže nabudúce, ak vám niekto niečo povie, počúvajte. Počúvajte pozorne to, čo hovorí. Ak nerozumiete, požiadajte ho, aby to objasnil. Týmto spôsobom si môžete byť stopercentne istá, že sa v budúcnosti môžete vyhnúť všetkým nedorozumeniam (alebo teda aspoň väčšina).

Odhaľte lži raz a navždy! 5 tipov, ako zaručene spoznáte klamára

 

Prečítajte si tiež:
UFC zápasník sa vzdal zápasenia a rozhodol sa pomáhať v Keni. Vďaka nemu bolo oslobodených mnoho otrokov a ľudia získali aj vodu

Nebuďte sklamané z rozchodu

Nabudúce, keď sa s vami niekto rozíde, nebuďte šokované. Nie je vôbec potrebné, aby ste boli zmätené a aby ste mučili všetkých svojich priateľov nekonečnými rozhovormi o tom, prečo tento muž zmizol. Je len potrebné, aby ste plne pochopili mužov. Hovoria presne to, čo majú na mysli. Takže počúvajte, vy muža nezmeníte a to bez ohľadu na to, aká mocná alebo krásna či príťažlivá ste. Ak vám niekto povie niečo podobné: „Nemyslím si, že som zrelý na vzťah,“ len to rešpektujte. Ak to rešpektujete, môžete počkať alebo to ukončiť. A nebudete frustrované, rozrušené a klamné.  Ženy, ktoré dávajú mužom priestor a skutočne ich počúvajú, sú ženy, ktoré majú dlhé a úžasné vzťahy. Pretože všetci chlapi chcú tú skvelú ženu, ktorá im rozumie a nesnaží sa ich zmeniť alebo zosobniť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií