Pred 18-timi rokmi zachránil policajt dievčatku život! Teraz sa mu takto nádherne poďakovala

Pred 18-timi rokmi zachránil policajt dievčatku život! Teraz sa mu takto nádherne poďakovala

V roku 1998 obletela svet fotografia, na ktorej drží policajt na rukách zranené dievčatko. Odvážnemu strážnikovi sa podarilo vytiahnuť mladé dievča z ničivých plameňov. Teraz už dospelá žena, Josibelk Apontová, na znak svojej vďaky pozvala svojho záchrancu na svoje promócie.


Policajný strážnik Peter Getz sa vyjadril k svojmu statočnému činu takto: “Urobil som to, k čomu som bol vycvičený!” Vtedy mala Josibelk iba 5 rokov a jej záchranou dostala novú šancu na život.

Síce je už Peter na dôchodku, pozvanie na promócie prijal s veľkou radosťou. “Som veľmi hrdý, že Josibelk dokázala prekonať nepriazeň osudu, najmä preto, že pri požiare stratila milovanú osobu zo svojej rodiny,” dodal strážnik.

Ani po prekonaní ťažkej životnej skúšky sa neprestal o dievčatko zaujímať. Chcel sa ubezpečiť, že všetko zvládne a kráča správnym smerom. Pred dvoma rokmi začali spolu intenzívne komunikovať a vytvorili si blízky vzťah. “Vždy bude súčasťou mňa a mojej rodiny,” poznamenal Peter Getz.

Fotografia z roku 1998

CjAbYZoWEAEMaXg

Fotografia 2016

CjAbYbEWEAUXj7Y

Zdroj: stuff.co.nz

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Malá školáčka sa v škole rozplakala po tom, ako videla svojho otca na Skype. Skutočný šok však zažila až neskôr!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*