fbpx
Mladá predavačka má poriadny problém: “Nedokážem si nájsť chlapa, pretože som príliš pekná,” tvrdí. Súhlasíš s ňou?

Mladá predavačka má poriadny problém: “Nedokážem si nájsť chlapa, pretože som príliš pekná,” tvrdí. Súhlasíš s ňou?

Táto predavačka má skutočne nevídaný problém…

26-ročná predavačka Cherelle Neille tvrdí, že má čo sa vzťahov týka, poriadny problém. Verí, že jej krása môže za to, že si nedokáže nájsť dlhodobého partnera. Príťažlivá slobodná mamička, ktorá túži stať sa herečkou, si myslí, že ju muži vnímajú len ako trofej, ako sexuálny objekt. Lenže ona túži zaujať nielen zovňajškom ale aj charakterom.

,,Vzhľad je pre mňa osobne prekážkou. Nikto ma nikdy nechce spoznať ako človeka. Škaredé, obyčajné ženy to majú v živote ľahšie, muža zaujmú svojou povahou. Priemerné baby skončia v dlhodobom vzťahu a ja som tá, ktorá bozkáva žaby,” tvrdí Cherelle.

Očarujúca brunetka z Manchesteru tiež tvrdí, že ju ľudia rýchlo odsudzujú, že je drzá a namyslená, no sama sa považuje za milého, priateľského a usmievavého človeka. Cherelle sa posťažovala aj na svojho bývalého, ktorý sa podľa jej slov s ňou chcel iba fotiť a chvastať pred kamarátmi. Trápia ju však nielen partnerské vzťahy. Problémom je pre ňu aj Instagram, kde ju sleduje viac než 53-tisíc ľudí. Tam dostáva aj kopec nenávistných súkromných správ. ,,Myslíš si o sebe, že si až moc pekná, ale nie si. Choď sa zabiť,” znie jedna z nich, ktorú jej poslalo neznáme dievča.

asdad

asdaf

sdf

asa

asd

sa

 

 

 

 

Zdroj: Daily Mail, Instagram 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rakytník. Potravina plná céčka, ktorú by ste mali zaradiť do jedálnička
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.