Mladá predavačka má poriadny problém: “Nedokážem si nájsť chlapa, pretože som príliš pekná,” tvrdí. Súhlasíš s ňou?

Mladá predavačka má poriadny problém: “Nedokážem si nájsť chlapa, pretože som príliš pekná,” tvrdí. Súhlasíš s ňou?

Táto predavačka má skutočne nevídaný problém…

26-ročná predavačka Cherelle Neille tvrdí, že má čo sa vzťahov týka, poriadny problém. Verí, že jej krása môže za to, že si nedokáže nájsť dlhodobého partnera. Príťažlivá slobodná mamička, ktorá túži stať sa herečkou, si myslí, že ju muži vnímajú len ako trofej, ako sexuálny objekt. Lenže ona túži zaujať nielen zovňajškom ale aj charakterom.


,,Vzhľad je pre mňa osobne prekážkou. Nikto ma nikdy nechce spoznať ako človeka. Škaredé, obyčajné ženy to majú v živote ľahšie, muža zaujmú svojou povahou. Priemerné baby skončia v dlhodobom vzťahu a ja som tá, ktorá bozkáva žaby,” tvrdí Cherelle.

Očarujúca brunetka z Manchesteru tiež tvrdí, že ju ľudia rýchlo odsudzujú, že je drzá a namyslená, no sama sa považuje za milého, priateľského a usmievavého človeka. Cherelle sa posťažovala aj na svojho bývalého, ktorý sa podľa jej slov s ňou chcel iba fotiť a chvastať pred kamarátmi. Trápia ju však nielen partnerské vzťahy. Problémom je pre ňu aj Instagram, kde ju sleduje viac než 53-tisíc ľudí. Tam dostáva aj kopec nenávistných súkromných správ. ,,Myslíš si o sebe, že si až moc pekná, ale nie si. Choď sa zabiť,” znie jedna z nich, ktorú jej poslalo neznáme dievča.

asdad

asdaf

sdf

asa

asd

sa

 

 

 

 

Zdroj: Daily Mail, Instagram 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Príbeh najslávnejšej mačky na Instagrame. Toto je Nala!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*