Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Predseda KDH Majerský prirovnal programové vyhlásenie vlády k novoročným predsavzatiam

Podľa predsedu hnutia by malo byť programové vyhlásenie vlády lepšie či odbornejšie.

15.11.2023 (SITA.sk) – Predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Milan Majerský prirovnal programové vyhlásenie vlády (PVV) k novoročným predsavzatiam.

Hovoríte si, že chcete viac behať, viac kníh prečítať či zhodiť viac kíl, a postupom času, ako kalendárny rok beží, tak z týchto novoročných predsavzatí ubúda. Predložené PVV je presne také isté,“ uviedol Majerský, ktorý od PVV očakával oveľa viac.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Dôvodom jeho očakávania bola skúsenosť členov vlády, ktorí už viackrát tvorili vládny kabinet. Podľa predsedu kresťanských demokratov malo byť PVV lepšie či odbornejšie.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), novoročné predsavzatia, Programové vyhlásenie vlády, Vládny kabinet
Zdroj: SITA.sk – Predseda KDH Majerský prirovnal programové vyhlásenie vlády k novoročným predsavzatiam © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií