fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prehľad dní, kedy spln mesiaca opäť vykukne nad naše hlavy. Na tieto príznaky sa pripravte!

Máte tip? napíšte nám mailom

Existujú ľudia, ktorí spln mesiaca milujú, ale i nenávidia. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, nasledujúce riadky by ste si mali prečítať. Dnes sa totiž dozviete, na ktoré orgány by ste si počas splnu mesiaca mail dať pozor.

V roku 2017 bude spln na oblohe v týchto dňoch:

11.4. – V utorok 11. apríla nastane spln presne o 8:08. Dôležité je pamätať si, že pri tomto splne by ste si mali dávať pozor na ľadviny, močovod, močový mechúr, žily a kožu. V žiadnom prípade v tomto období nechoďte na operáciu vyššie uvedených orgánov, ale naopak, dávajte na seba extrémny pozor.

10.5. – Nepríjemná a silná konštalácia nastane 10. mája o 23:42, kedy sa bude na oblohe vynímať absolútny spln. Ten bude mať veľkú sílu a bude ovplyvňovať pohlavné orgány, konečník, močovú trubicu a prostatu.

9.6. – V júnovom splne by ste si mali ochraňovať pečeň, bedrá, stehná a krížovú kosť. Práve na tieto orgány bude mesiac najviac pôsobiť, najviac ich bude zaťažovať.

9.7. – Presne o mesiac sa na oblohe opäť objaví spln, avšak, bude mať najslabšiu moc v tomto roku. Aj napriek tomu však dajte pozor na svoje kĺby, kolená, kožu, vlasy a chrbticu.

Prečítajte si tiež:
Herci z Twilight ságy sa stretli po 5 rokoch. Pozri sa, ako vyrástla predstaviteľka dcéry Belly a Edwarda

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane článku.

V roku 2017 bude spln na oblohe v týchto dňoch:

7.8. – V auguste sa zjaví spln v pondelok 7.8. o 20:10 a najviac bude ohrozovať končatiny. Aj preto by ste si mali počas celého mesiaca dávať pozor na lýtka, členky a achilovky, ktoré budú najviac ohrozené a náchylné k zraneniu.

6.9. – Už hneď z rána o 9:02 bude mesiac svietiť na oblohe v splne, a tak si chráňte svoje chodidlá a prsty. Tie totiž budú najviac ohrozené jeho vplyvom.

5.10. – Najsilnejší spln v roku zažijeme v októbri a to presne 5.10.2017 o 20:40. Extrémna sila splnu môže pôsobiť na vašu hlavu, zuby, tepny i jazyk.

4.11. – Krk, hlasivky, hrtan, pažerák a štítna žľaza sú orgány, na ktorých ochranu by ste sa mali zamerať v novembri, pretože ich ochorenie by vám mohlo spôsobiť veľké ťažkosti.

3.12. – Posledný spln v tomto roku zažijeme 3. decembra, počas ktorého sa vám budú môcť zdať všelijaké divné mory. Kontrolovať by ste mali svoje ruky, ramená, pľúca a priedušky.

Prečítajte si tiež:
Vyberte ich podľa feng-šuej: TIETO rastliny sľubujú zdravie, peniaze aj idylický vzťah

Ako ste na tom vy? Pociťujeme vplyv mesiaca počas splnu?

Foto: Pixabay
Zdroj: www.extra.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií