fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prekrásna Selena Gomez sa odhaľuje pre magazín GQ!

Máte tip? napíšte nám mailom

Selena Gomez už nie je to malé decko, ktoré snáď každý dnešný pubertiak poznal z programov Disney Channel. Táto talentovaná herečka a speváčka nám už pár mesiacov dokazuje, že už je dospelá. A to nielen po hereckej či hudobnej stránke, ale aj po tej fyzickej.

Je náročné zvládať viacero zamestnaní naraz, no Selena si aj napriek tomu všetkému nájde čas na rôzne rozhovory či dokonca fotenia pred objektívom známych fotografov. Tentokrát to bol Victor Demarchelier pre prestížny magazín GQ.  A veru nie sú to iba také obyčajné fotky. Na týchto fotkách jasne vidieť, že táto slečna už nie je to nevinné dievčatko, ale krásna žena.

Selenu najbližšie môžeme vidieť v pokračovaní vtipnej komédie Neighbors II po boku taktiež krásnej Chloë Grace Moretz či Zaca Efrona. Film ma premiéru v kinách už 12. mája.

Selena Gomez pre magazín GQ!

1280_GQ_Selena_Gomez_1 1280_GQ_Selena_Gomez_2 1280_GQ_Selena_Gomez_3 1280_GQ_Selena_Gomez_4 1280_GQ_Selena_Gomez_Backpage gq-meets-sexy-selena-gomez02 gq-meets-sexy-selena-gomez03

Zdroj: gq.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií