fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nádhera! Párik prerobil kostol na rodinný dom s kanceláriou, tenisovým kurtom a bazénom, poskytujúcim výhľad na celé mesto

Anglikánsky kostol stál 10 rokov bez povšimnutia, až kým ho nekúpila a neprerobila rodina Williamsovcov. Pozrite sa spolu s nami na to, ako si vytvorili dom svojich snov.

Keď prvýkrát Glen Williams zvažoval odkúpenie anglikánskeho kostola, ktorý stojí na kopci s výhľadom na rieku Brisbane (v Austrálii), myslel ako developer. Snažil sa predstaviť si, čo by ako vyzeralo, keby investoval do tejto budovy.

Zdroj: daharchitecture.com.au

A dnes môžeme vidieť výsledok. Po dekáde, počas ktorej na budovu len sadal prach, je dnes z neho rodinný dom s otvorenou kuchyňou, piatimi spálňami, tromi kúpeľňami, miestom pre hry a domácou kanceláriou.

Ako teda Williamsovci premenili kostol na miesto, kde môžu žiť so svojimi dvoma deťmi a dvoma psami?

V prvom rade požiadali o pomoc profesionálov. Obrátili sa na architekta Davida Hansforda z DAH Architecture a interiérovú dizajnérku Georgiu Cannon, ktorí spolu pripravili návrh rozšírenia pôvodného cirkevného dedičstva.

Najskôr David Hansford zrekonštruoval interiér kostola a premenil pôvodnú lokalitu na zábavné miesto s kompletnou

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií