fbpx
Nádhera! Párik prerobil kostol na rodinný dom s kanceláriou, tenisovým kurtom a bazénom, poskytujúcim výhľad na celé mesto

Nádhera! Párik prerobil kostol na rodinný dom s kanceláriou, tenisovým kurtom a bazénom, poskytujúcim výhľad na celé mesto

Anglikánsky kostol stál 10 rokov bez povšimnutia, až kým ho nekúpila a neprerobila rodina Williamsovcov. Pozrite sa spolu s nami na to, ako si vytvorili dom svojich snov.

Keď prvýkrát Glen Williams zvažoval odkúpenie anglikánskeho kostola, ktorý stojí na kopci s výhľadom na rieku Brisbane (v Austrálii), myslel ako developer. Snažil sa predstaviť si, čo by ako vyzeralo, keby investoval do tejto budovy.

Zdroj: daharchitecture.com.au

A dnes môžeme vidieť výsledok. Po dekáde, počas ktorej na budovu len sadal prach, je dnes z neho rodinný dom s otvorenou kuchyňou, piatimi spálňami, tromi kúpeľňami, miestom pre hry a domácou kanceláriou.

Ako teda Williamsovci premenili kostol na miesto, kde môžu žiť so svojimi dvoma deťmi a dvoma psami?

V prvom rade požiadali o pomoc profesionálov. Obrátili sa na architekta Davida Hansforda z DAH Architecture a interiérovú dizajnérku Georgiu Cannon, ktorí spolu pripravili návrh rozšírenia pôvodného cirkevného dedičstva.

Najskôr David Hansford zrekonštruoval interiér kostola a premenil pôvodnú lokalitu na zábavné miesto s kompletnou

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  V kostole pred rokmi objavili kostru, ktorá pripomína mimozemšťana. Po rokoch výskumoch vedci odhalili pravdu
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.