Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Premiér Robert Fico odvolil v nemocnici (foto)

Ako premiér podľa vlastných slov nebude Slovensko ťahať do vojenských dobrodružstiev a bude robiť všetko pre to, aby mier dostal prednosť.

8.6.2024 (SITA.sk) – Premiér Robert Fico (Smer-SD) odvolil v nemocnici do prenosnej schránky. Informoval o tom na svojej sociálnej sieti. Ako opätovne uviedol, je podľa neho potrebné do Európskeho parlamentu zvoliť poslancov, ktorí budú podporovať mierové iniciatívy, nie pokračovanie vo vojne.

Viac o téme: Voľby do Európskeho parlamentu 2024

„Súhlas západných krajín, ktorí dali Ukrajine, aby mohla používať západné zbrane na útoky proti cieľom na ruskom území, je len dôkazom toho, že veľké západné demokracie si neželajú mier ale eskaláciu napätia s Ruskou federáciou, ku ktorej určite dôjde,“ vyhlásil Fico.

>>> Online (minúta po minúte): Eurovoľby 2024 na Slovensku

Ako premiér podľa vlastných slov nebude Slovensko ťahať do vojenských dobrodružstiev a bude robiť všetko pre to, aby mier dostal prednosť.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Voľby do Európskeho parlamentu na Slovensku 2024 (fotografie)

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Premiér Slovenskej republiky, Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2024
Zdroj: SITA.sk – Premiér Robert Fico odvolil v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií