fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezentuje intímnosti? Modelka vo videu detailne ukazuje svoje narastajúce bruško počas celého tehotenstva

Máte tip? napíšte nám mailom

V ktorom týždni je možné uvidieť, že je žena tehotná? Odpoveď nájdete v nasledujúcom videu.

Tehotenstvo je nezabudnuteľným obdobím v živote každej ženy a vo všeobecnosti mnohé mamičky tvrdia, že je to ten najkrajší zážitok, aký kedy zažili, pretože ešte stále existujú ženy, ktoré dieťa porodiť nemôžu. V tomto článku sa pozrieme na prirodzenú cestu tehotenstva 28-ročnej ženy, ktorá sa rozhodla svoju premenu zverejniť na Youtube prostredníctvom tohto videa.

Fakt, že žena čaká dieťa, nie je taký jasný, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Len 60 % žien spozoruje na sebe prvé príznaky po 6. týždňov, zatiaľ čo o 30 % viac žien ich na sebe uvidí až po uplynutí 8 týždňov, uvádza babycenter.com. K niekoľkým príznakom tehotenstva patrí neustále meniaca sa nálada, časté močenie, vynechaná alebo veľmi slabá menštruácia, pocit neustálej únavy, bolestivé prsníky. K týmto symptómom patrí aj tzv. ranná nevoľnosť, ktorá sa paradoxne môže vyskytnúť kedykoľvek počas dňa, s vracaním, ale aj bez vracania.

Zdroj: unsplash.com
Zdroj: unsplash.com

Tehotenstvo – krok za krokom

I keď je tehotenstvo úplne prirodzenou súčasťou života, na Slovensku skôr vidíme mamičky, ktoré sa prezentujú na sociálnych sieťach už s veľkým bruškom, alebo v náručí s dieťatkom. Modelka a matka troch chlapcov Valeria Lipovetsky ukázala formou videa, ako skutočne vyzerá ženské brucho počas celého obdobia gravidity.

Video má v súčasnosti viac ako 38 miliónov pozretí a objavili sa pod ním skutočne pozitívne komentáre. Akoby nikto z pomedzi komentujúcich nemohol uveriť, že táto žena má skutočne 28 rokov. Niekoľko ľudí uviedlo, že vyzerá na 16 až 19 rokov. V ktorom týždni už vidieť zväčšené bruško nájdete v nasledujúcom videu.

Zdroj titulnej foto: facebook.com/Valeria Litovsky

Prečítajte si tiež:
Trojročný chlapec bol nezvestný dva dni. Povedal, že sa túlal po lese s medveďom
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií