fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezidentka Čaputová rešpektuje výsledky referenda, ale je nevyhnutné čo najskôr zmeniť ústavu v parlamente

Aj keď je referendum neplatné, vzhľadom na aktuálnu vnútropolitickú krízu je podľa hlavy štátu nevyhnutné, aby poslanci čo najskôr prijali zmenu ústavy o predčasných voľbách v parlamente.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.1.2023 (Webnoviny.sk) – Prezidentka SR Zuzana Čaputová rešpektuje výsledky referenda o zmene Ústavy SR a postoj občanov, ktorý tým vyjadrili.

Viac o téme: Referendum o zmene ústavy

Výsledky referenda 2023 o zmene ústavy

„Rešpektujem jednak tých, ktorí sa referenda zúčastnili a tiež tých, ktorí sa rozhodli svoj postoj vyjadriť neúčasťou. I keď je referendum neplatné, vzhľadom na aktuálnu vnútropolitickú krízu je nevyhnutné, aby poslanci čo najskôr prijali zmenu ústavy o predčasných voľbách v parlamente,” uviedla v tlačovej správe prezidentka Čaputová.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Referendum 2023 o zmene ústavy (fotografie)

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Prezidentka SR, Referendum 2023 o zmene ústavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka Čaputová rešpektuje výsledky referenda, ale je nevyhnutné čo najskôr zmeniť ústavu v parlamente © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií