Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezidentská kampaň sa bude zameriavať na tvrdenie, že „v Rusku je stabilita“ a zobrazenie Putina ako vodcu ostrova pokoja

Podľa analytikov ISW sa radšej sústredí na kritiku Západu.

9.11.2023 (SITA.sk) – Ruský vodca Vladimir Putin sa podľa amerického Inštitútu pre štúdium vojny (ISW) bude vo svojej kampani pred prezidentskými voľbami v roku 2024 vyhýbať téme vojny na Ukrajine.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Podľa analytikov ISW sa radšej sústredí na tvrdenie, že „v Rusku je stabilita“ a na kritiku Západu. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Správa ISW poukazuje na to, že aj ruský nezávislý portál Meduza s odvolaním sa na dva zdroje s úzkymi kontaktmi na administratívu ruského prezidenta konštatoval, že cieľom prezidentskej kampane bude zobraziť Putina ako vodcu, ktorý z Ruska urobil „ostrov pokoja“.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – november 2023 (fotografie)

Viac k témam: Prezidentské voľby v Rusku, rusko-ukrajinský konflikt, Ruský prezident, vojna na Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Prezidentská kampaň sa bude zameriavať na tvrdenie, že „v Rusku je stabilita“ a zobrazenie Putina ako vodcu ostrova pokoja © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií