Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pri dopravnej nehode v Košiciach prišiel o život motocyklista (foto)

Polícia začala trestné stíhanie.

6.7.2023 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Košiciach začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia v súvislosti s dopravnou nehodou, pri ktorej prišiel o život motocyklista.

Ako na sociálnej sieti informovala košická krajská polícia, v stredu popoludní viedol 60–ročný vodič motocykel zn. Honda po Magnezitárskej ulici v Košiciach, v smere od križovatky ulíc Magnezitárska – Želiarska.

Pred zastávkou mestskej hromadnej dopravy na Želiarskej ulici pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky, predným kolesom narazil do obrubníka, potom s motocyklom zišiel z cesty a narazil do dopravného značenia a do betónového pätníka telekomunikačného stĺpa.

Motocykel po náraze odrazilo do tam zaparkovaného vozidla zn. Peugeot a vodiča z motocykla vymrštilo. Žiaľ, aj napriek snahe záchranárov sa motocyklistu zachrániť nepodarilo.

Viac k témam: Nehoda motocyklu, Tragická dopravná nehoda, Trestný čin, Usmrtenie
Zdroj: SITA.sk – Pri dopravnej nehode v Košiciach prišiel o život motocyklista (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií