Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pri príležitosti Svetového dňa vody otestujeme vašu vodu zo studní bezplatne

22. marca si pripomíname Svetový deň vody, ktorý sa oslavuje od roku 1992, kedy ho konferencia OSN o životnom prostredí a rozvoji odporučila oslavovať na medzinárodnej úrovni.

13.3.2024 (SITA.sk) – 22. marca si pripomíname Svetový deň vody, ktorý sa oslavuje od roku 1992, kedy ho konferencia OSN o životnom prostredí a rozvoji odporučila oslavovať na medzinárodnej úrovni.

Tento rok je mottom Svetového dňa vody „Voda pre mier“ s cieľom zamerať pozornosť na zásadnú úlohu, ktorú voda zohráva v stabilite a prosperite sveta.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s. ponúka aj tento rok pre verejnosť bezplatnú analýzu vzoriek vody z domácich studní na prítomnosť dusičnanov.

Bezplatnú analýzu pitnej vody z individuálnych zdrojov budeme realizovať v akreditovaných laboratóriách pitných vôd v Banskej Bystrici, Prievidzi a v Lučenci, kde môžu záujemcovia o túto službu 21. marca 2024 od 9.00 hod. do 14.00 hod. priniesť v čistej nádobe (0,5 l)vzorku vody z individuálnych zdrojov (studní).

Pre záujemcov o komplexný rozbor vody z individuálnych zdrojov ponúkame v týždni od 18. do 22. marca 2024 zľavu 10 % z celkovej ceny rozboru.

Viac informácií a kontakty nájdete na web stránke www.stvps.sk

(S. Vogelová, StVPS, a.s.)

Informačný servis

Viac k témam: PR, Svetový deň vody
Zdroj: SITA.sk – Pri príležitosti Svetového dňa vody otestujeme vašu vodu zo studní bezplatne © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií