Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Robí tvoj priateľ niektoré z týchto vecí? Pokiaľ áno, zbav sa ho, kým máš čas, pretože sa nikdy nezmení

Vraví sa, že ak človek miluje, odpustí všetko a dá šancu znova. Lenže všetko, čiže aj láska a trpezlivosť, by malo mať svoje hranice. Ak teda tvoj priateľ robí niektoré z týchto 15 vecí, mala by si sa s ním radšej rozísť, pretože sa nikdy nezmení a ty sa budeš iba trápiť.

 

#1

Pokiaľ ťa obviňuje za všetky svoje neúspechy, je lepšie vzťah ukončiť, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o chlapa, ktorý nie je dostatočne zrelý a plne nezodpovedá za svoj život. Vo vzťahu s takýmto mužom šťastná nebudeš.

 

#2

V prípade, že si tvoj priateľ píše, volá alebo sa schádza s nejakou inou a zatajuje ti to, tiež to nie je najlepšie. Mala by si váš vzťah prehodnotiť, pretože je zrejme len otázkou času, kedy ťa podvedie a ublíži ti.

 

#3

Chlap by ťa nemal obmedzovať v tvojich záľubách. A povedzme si úprimne, vzťah, v ktorom si musíš všetko odopierať alebo počúvať nekonečne výčitky, ťa zrejme šťastnou nespraví.

 

#4

Ak sa tvoj priateľ nespráva dostatočne úctivo k tvojim blízkym, kašli naňho, pretože človek, ktorý si ťa váži, vždy rešpektuje tvojich blízkych.

 

#5

Pokiaľ sa svojim kamarátom chváli a ukazuje tvoje nahé fotky a diskutuje na tému sexu alebo si robí z teba srandu, znamená to, že si neváži a nerešpektuje teba, seba a ani váš vzťah.

 

#6

Pamätaj si, že ak raz použije násilie voči tebe alebo tvojim deťom, skôr či neskôr to zopakuje i v budúcnosti. Treba si však všímať aj prejavy násilia na zvieratách, pretože ak nemá problém ublížiť akémukoľvek živému tvoru, dokazuje to, že je chladný, bezcitný a dokáže sa správať skutočne neľudsky.

 

#7

Ak ti tvoj milovaný klame v maličkostiach, dá sa to, samozrejme sem-tam odpustiť a „prižmúriť očko,“ netreba však zabúdať na to, že ak ti nemá problém klamať ohľadom drobností, nebude ho mať ani pri dôležitých veciach…

 

#8

Chlap, ktorý ťa ponižuje, či už doma alebo na verejnosti, tým dáva najavo svoju slabosť a zakomplexovanosť. A treba ti v živote zakomplexovaného slabocha? NIE!

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií