fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Robí tvoj priateľ niektoré z týchto vecí? Pokiaľ áno, zbav sa ho, kým máš čas, pretože sa nikdy nezmení

Máte tip? napíšte nám mailom

Vraví sa, že ak človek miluje, odpustí všetko a dá šancu znova. Lenže všetko, čiže aj láska a trpezlivosť, by malo mať svoje hranice. Ak teda tvoj priateľ robí niektoré z týchto 15 vecí, mala by si sa s ním radšej rozísť, pretože sa nikdy nezmení a ty sa budeš iba trápiť.

 

#1

Pokiaľ ťa obviňuje za všetky svoje neúspechy, je lepšie vzťah ukončiť, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o chlapa, ktorý nie je dostatočne zrelý a plne nezodpovedá za svoj život. Vo vzťahu s takýmto mužom šťastná nebudeš.

 

#2

V prípade, že si tvoj priateľ píše, volá alebo sa schádza s nejakou inou a zatajuje ti to, tiež to nie je najlepšie. Mala by si váš vzťah prehodnotiť, pretože je zrejme len otázkou času, kedy ťa podvedie a ublíži ti.

 

#3

Chlap by ťa nemal obmedzovať v tvojich záľubách. A povedzme si úprimne, vzťah, v ktorom si musíš všetko odopierať alebo počúvať nekonečne výčitky, ťa zrejme šťastnou nespraví.

 

#4

Ak sa tvoj priateľ nespráva dostatočne úctivo k tvojim blízkym, kašli naňho, pretože človek, ktorý si ťa váži, vždy rešpektuje tvojich blízkych.

 

#5

Pokiaľ sa svojim kamarátom chváli a ukazuje tvoje nahé fotky a diskutuje na tému sexu alebo si robí z teba srandu, znamená to, že si neváži a nerešpektuje teba, seba a ani váš vzťah.

 

#6

Pamätaj si, že ak raz použije násilie voči tebe alebo tvojim deťom, skôr či neskôr to zopakuje i v budúcnosti. Treba si však všímať aj prejavy násilia na zvieratách, pretože ak nemá problém ublížiť akémukoľvek živému tvoru, dokazuje to, že je chladný, bezcitný a dokáže sa správať skutočne neľudsky.

Prečítajte si tiež:
Speváčka Adele rapídne schudla: Trápi sa kvôli svojmu synovi

 

#7

Ak ti tvoj milovaný klame v maličkostiach, dá sa to, samozrejme sem-tam odpustiť a “prižmúriť očko,” netreba však zabúdať na to, že ak ti nemá problém klamať ohľadom drobností, nebude ho mať ani pri dôležitých veciach…

 

#8

Chlap, ktorý ťa ponižuje, či už doma alebo na verejnosti, tým dáva najavo svoju slabosť a zakomplexovanosť. A treba ti v živote zakomplexovaného slabocha? NIE!

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Vraví sa, že ak človek miluje, odpustí všetko a dá šancu znova. Lenže všetko, čiže aj láska a trpezlivosť, by malo mať svoje hranice. Ak teda tvoj priateľ robí niektoré z týchto 15 vecí, mala by si sa s ním radšej rozísť, pretože sa nikdy nezmení a ty sa budeš iba trápiť.

 

#9

Pokiaľ ti tvoj priateľ neverí a snaží sa ťa kontrolovať, sledovať, či hrabať sa ti v mobile, váš vzťah rozhodne nie je založený na dôvere a vôbec nie je zdravý. Takže buď si to s ním vyjasní alebo choďte od seba, pretože to takto nemá zmysel.

 

#10

Ak ti frajer vyhadzuje na oči tvoje chyby a tvoju minulosť, tiež to nie je dobré. Minulosť by mala ostať minulosťou, pretože inak nie je žiadna budúcnosť.

Prečítajte si tiež:
Na Floride zastrelili jedného z aktuálne najznámejších amerických raperov XXXTentaciona

 

#11

Uteká pred problémami a nikdy s tebou nechce riešiť aktuálny problém? Takýto chlap za to nestojí.

 

#12

Samozrejme, pár spoločne nemusí tráviť 24 hodín denne, 7 dní v týždni, tak ako on, aj ty by si mala mať čas pre teba. Lenže nemal by na teba kašľať a mal by si nájsť na teba čas. Hlavne v čase, kedy skutočne potrebuješ jeho podporu. Ak ti ju nedáva, nestojí za to a ver, že ti lepšie bude samej.

 

#13

Skočiť sem tam s kamarátmi na pivo je v poriadku, lenže ak má tvoj milý problém s alkoholom či inými omamnými a návykovými látkami a ani si to neuvedomuje a nechce s tým nič robiť, sprav niečo ty – ukonči to, pretože také veci do vzťahu nepatria.

 

#14

Nemal by ťa zneužívať a to žiadnym spôsobom. Uvedom si, že nie si jeho bankomatom, prechodnou nocľahárňou, ani matkou. Si jeho partnerkou a tak by sa mal k tebe aj správať.

 

#15

Vo vzťahu je dôležitá voľnosť, no mala by si preňho byť prioritou. Ak neustále dáva prednosť niečomu/niekomu inému, či nebodaj ťa porovnáva so svojimi bývalkami, odísť od neho, pretože taký vzťah nemá význam.

 

Pravdou však je, že každý vzťah je unikátny a vyžaduje si osobitný prístup a riešenie problémov. Treba si však uvedomiť, že ak robí väčšinu tých vecí, nezmení sa…

Zdroj: Electro Piknik

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií