fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Priatelia sú späť: Dlhoočakávaný špeciál vyjde už v máji 2020

Skvelá správa pre milovníkov seriálu Priatelia. Spoločnosť WarnerMedia v piatok potvrdila, že dlhodiskutovaný špeciál „Friends Reunion“ skutočne bude. Na HBO Max sa dostane už v máji 2020. Podľa najnovších informácií v špeciálnej epizóde vystúpi celá šestica hlavných postáv.

Máte tip? napíšte nám mailom

Pamätáte si správu zo začiatku februára o hercovi zo seriálu Priatelia, Matthewovi Perrym? Na svoj Twitter uverejnil veľmi nejasný príspevok: „Prichádza veľká novina.“  Fanúšikovia vtedy diskutovali o možnom špeciáli „Friends Reunion“. Ukázalo sa, že Matthew naráža na založenie Instagramu. Fanúšikovia však nemusia smútiť, pretože špeciál Priatelia skutočne bude.

Sitkom Priatelia bude späť v máji

Hviezdy sitkomu vysielanom na NBC sa vracajú späť na obrazovky. Už v máji 2020 HBO Max odvysiela dlhoočakávaný špeciál. „Myslím, že by sa to mohlo volať: O tom, ako sa dali všetci znova dokopy,“ uviedol Kevin Reilly, vedúci oddelenia obsahu pre HBO Max. Teší ho veľký záujem o seriál, ktorý debutoval v roku 1994 a divákov sprevádzal celých 10 sérií.

Špeciálny diel vyvoláva veľké očakávania

V špeciálnom diele bude účinkovať tradičná šestica, bez ktorej by sitkom nebol tým pravým orechovým, teda Matthey Perry, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Courtney Cox, Jennifer Anniston aj David Schwimmer. Sitkom Priatelia doteraz patrí medzi najpopulárnejšie a najsledovanejšie situačné komédie v televíznej histórii. Hlavní predstavitelia seriálu sa stretnú na tom istom mieste ako pred rokmi.

Prečítajte si tiež:
Rybár chytil podivnú šťuku. Nemohol uveriť tomu, čo mala táto šťuka vo svojom tele

„Sitkom zasahuje do éry, keď sa Priatelia a publikum zhromaždili v reálnom čase a myslím si, že tento špeciál sa bude niesť v rovnakom duchu a spojí pôvodných fanúšikov s novými,“ skonštatoval Reilly. Šestica priateľov sa okrem toho opäť stretne s pôvodnými producentmi, Kevinom Brightom, Martou Kauffmanovou a Davidom Craneom. Špeciál bude režírovať Ben Winston, ktorého pomocnými rukami budú Emma Conway a James Longman.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií